
Смартфон Tecno Camon 19 (CI6n) 6/128GB Dual Sim Eco Black (4895180784231)
6 492 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4895180784231
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Смартфон TECNO Camon 19 – сучасний, функціональний, стильний, виконаний в класичному чорному кольорі. Модель оснащена світлочутливим об’єктивом RGBW в основній 64-мегапіксельній камері. Завдяки даній технології збільшується загальна яскравість зображення, підвищується деталізація портретного фото та покращується якість зйомки відеороликів в темну пору доби. Якщо знімати портретні відео, використовуючи ефект боке, то фокусування відбуватиметься на основному об’єкті, а фон розмиватиметься. Також насолоджуйтеся неймовірно чіткими селфі з фронтальною камерою 16 Мп. Обираючи нічні фільтри, Ви можете створити незвичайні, стильні фотографії, щоб вигідно відрізнятися від інших в соціальних мережах. Телефон має 6.8-дюймовий дисплей, надтонку рамку (0.98 мм), яка ледве помітна й допомагає сконцентрувати увагу тільки на тому, що відбувається на екрані. Корпус міцний, ергономічний та приємний на дотик, на якому не залишаються відбитки пальців. Високопродуктивна швидкісна робота системи забезпечується 8-ядерним процесором MediaTek Helio G85. Гаджет обладнаний достатнім запасом оперативної та внутрішньої пам’яті для зберігання великої кількості різноманітної інформації. За автономність пристрою відповідає акумулятор, місткістю 5000 мАг із можливістю швидкого заряджання. Лаконічний, модний девайс не зможе залишити байдужим жодного користувача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 215 г кг |
| Вспышка основной камеры | четверная светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.63х74.37х8.3 мм |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.8 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 64+2+2 Мп |
| Основная камера | 64+2 Мп + AI Сam |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 2460x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 492 ₴











