Мікрохвильова піч New Timeless Нехай життя стане простішим з новою колекцією, яка підходить до будь-якого сучасного стилю. Candy прагне перетворити кухню на приємне місце, у якому поєднання креативності, технології і дизайну створює позитивні емоції. Колекція мікрохвильових печей Candy New Timeless має яскраві деталі для додаткового освітлення вашої кухні. Програма розморожування Забули витягнути їжу з холодильника, щоб розморозити? Тепер це не проблема: ваша мікрохвильова піч швидко розморозить їжу, зберігаючи її якість і смак. Не пропустіть момент завершення приготування Ця мікрохвильова піч Candy подає спеціальний звуковий сигнал, який повідомляє про завершення приготування. Застосунок hOn Приготування їжі стає неймовірно простим із застосунком hOn. Відкрийте для себе цілий світ нових знань: смачні рецепти, створені шеф-кухарями та фуд-блогерами, а також поради та прийоми, що стосуються різних функцій мікрохвильової печі. А ще застосунок hOn допоможе вам зробити процес приготування їжі веселим і цікавим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Внутреннее покрытие | Био-керамическая эмаль |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 262 х 452 х 346 мм |
| Габариты (В х Ш х Г) | 262 х 452 х 346 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр поддона | 24,5 см |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Діаметр піддону | 24,5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | Нет |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 700 Вт |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Объем | 20 л |
| Объем (л) | 20 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Разморожування | є |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип гриля | без грилю |
| Тип открытия дверцы | ручка |
Информация для заказа
- Цена: 2 715 ₴










