Timeless Зробіть ваше життя простішим з новою колекцією мікрохвильових печей, яка підійде під будь-який інтер'єр. Candy прагне зробити кухню місцем, де креатив, технології та дизайн сходяться разом, щоб приносити позитивні емоції. Яскраві ручки мікрохвильових печей із колекції Timeless зроблять вашу кухню ще помітнішою. Програма автоочищення Ще ніколи очищення мікрохвильової печі не було таким легким! Програма автоочищення допоможе швидко очистити вашу піч від забруднень та неприємних запахів. Просто налийте трохи води в пластиковий контейнер і оберіть цю програму: після розм'якшення залишків їжі пором видалити їх буде набагато простіше і швидше. Програма "Суп" Розігріти суп тепер стало ще простіше! Помістіть тарілку в мікрохвильову піч і виберіть програму «Суп», яка встановить правильну потужність та час для рівномірного розігріву вашого супу, запобігаючи розбризкуванню. Сигнал про закінчення приготування Спеціальний звуковий сигнал повідомить вас про закінчення приготування. Програма «Вівсянка» Приготування вівсяної каші займає певний час і весь цей час ви повинні стояти біля плити, помішуючи її. Завдяки інноваційній програмі «Вівсянка» ви зможете скоротити час приготування, приготувавши її лише у кілька кліків. Автоматичні програми приготування Автоматичні програми допоможуть вам заощадити час та з легкістю приготувати різноманітні страви. Усього кілька натискань, і мікрохвильова піч автоматично встановить необхідний час та потужність для приготування тієї чи іншої страви. Додаток hOn З додатком hOn готувати ваші улюблені страви стане простіше. Відкрийте для себе світ додаткового контенту: оригінальні рецепти, розроблені шеф-кухарями та фуд-блогерами, а також корисні поради та підказки щодо ефективного використання вашої мікрохвильової печі. Крім того, додаток hOn допоможе вам розширити ваш кулінарний досвід, зробивши його веселим та «розумним». Програма "Попкорн" Більше не доведеться мити сковорідку після приготування попкорну! Просто виберіть автоматичну програму приготування попкорну, і за кілька хвилин він буде готовий. Насолоджуйтесь переглядом улюбленого фільму! Програма розморожування Забули заздалегідь дістати із холодильника продукти, щоб їх розморозити? Тепер це не проблема: ваша мікрохвильова піч швидко розморозить необхідні продукти, зберігаючи їхню якість і смак.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Внутреннее покрытие | Био-керамическая эмаль |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 346 х 452 х 346 мм |
| Габариты (В х Ш х Г) | 346 х 452 х 346 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр поддона | 24,5 см |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Діаметр піддону | 24,5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | Нет |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 700 Вт |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Объем | 20 л |
| Объем (л) | 20 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Разморожування | є |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип гриля | без грилю |
| Тип открытия дверцы | ручка |
Информация для заказа
- Цена: 2 889 ₴









