
Тример Philips QP2630/30 EU Пошкоджена упаковка!
2 190 ₴
- Нет в наличии
- Код: QP2630/30 EU (ПУ)
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пошкоджена упаковка! Philips OneBlade Face + Body підрівнює, збриває і формує акуратні краю для волосся будь-якої довжини. Ви отримуєте одне лезо для особи і одне для тіла з насадкою для захисту шкіри. Більше ніяких декількох пристроїв - з OneBlade все можливо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество насадок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | є |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | есть |
| Вологе очищення/Використання в душі | є |
| Время зарядки (аккум.) | 4 ч |
| Время работы (аккум.) | 60 мин |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | Проприетарный аккумулятор |
| Индикатор зарядки | есть |
| Колір | зелений з чорним |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина | 5 мм |
| Максимальная длина | 5 мм |
| Материал лезвий | нет данных |
| Матеріал лез | немає даних |
| Минимальная длина | 1 мм |
| Мінімальна довжина | 1 мм |
| Питание | Проприетарный аккумулятор |
| Самозатачивающиеся лезвия | нет данных |
| Самозаточуючі леза | немає даних |
| Цвет | зеленый с черным |
| Час зарядки (акумулятор) | 4 год |
| Час роботи (акумулятор) | 60 хв |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 190 ₴






