Містка морозильна скриня AKV FCM 2505 з навісною ручкою. Крапельна система розморожування. Корисний об"єм 251 л. Потужність заморожування 13,5 кг на добу. Передбачений режим швидкого заморожування. Механічне керування. Оснащення — підвісний кошики.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (діапазон) | 60 - 89 см |
| Высота (диапазон) | 60 - 89 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 95,4 х 84,5 х 61,6 см |
| Габариты (ШхВхГ) | 95,4 х 84,5 х 61,6 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір | білий |
| Мощность замораживания | 13,5 кг/сутки |
| Мощность замораживания (диапазон) | 10-16 кг/сутки |
| Об'єм корисний | 251 |
| Об'єм корисний (діапазон) | 251 і більше |
| Объем полезный | 251 |
| Объем полезный (диапазон) | 251 и более |
| Потужність заморожування | 13,5 кг/добу |
| Потужність заморожування (діапазон) | 10-16 кг/добу |
| Режим суперзаморозки | є |
| Система разморозки | Статическая |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Механическое |
| Система управління | Механическое |
| Цвет | белый |
| Ширина (диапазон) | 81-100 см |
| Ширина (діапазон) | 81-100 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 493 ₴








