Під час швидкої і глибокої заморозки температура у відділенні FAST FREEZE температура опускається до -20 ° C. Під час заморозки при такій температурі кристали льоду в клітинах заморажіваемо продукту не встигають сформуватися. При розморожуванні разом з кристалами льоду з продукту виводитися велика частина корисних харчових речовин. Крім того заморожуючи в відділенні FAST FREEZE продукти відмінно зберігають харчові речовини, смак і колір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (діапазон) | 151-180 см |
| Высота (диапазон) | 151-180 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 60x163x65 см |
| Габариты (ШхВхГ) | 60x163x65 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | Белый |
| Кількість полиць/секцій | 7 |
| Мощность замораживания | 20 кг/добу |
| Мощность замораживания (диапазон) | 17-23 кг/сутки |
| Наличие дисплея | немає |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 227 л |
| Об'єм корисний (діапазон) | 201 - 250 л |
| Объем полезный | 227 л |
| Объем полезный (диапазон) | 201 - 250 л |
| Перевішування дверцят | є |
| Потужність заморожування (діапазон) | 17-23 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Режим суперзаморозки | є |
| Система разморозки | Статическая |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Механическое |
| Тип | Камера |
| Ширина (диапазон) | до 60 см |
| Ширина (діапазон) | до 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 15 613 ₴







