
Смартфон ZTE Blade A71 3/64GB Dual Sim Green
5 099 ₴
- Нет в наличии
- Код: Blade A71 3/64GB Green
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розблокування на кнопці включення Сканер відбитків пальців інтегрований в кнопку включення на бічній панелі смартфона, що дозволяє включити і розблокувати телефон одночасно. 8 Mп фронтальна камера Фронтальна камера на 8 Мп оснащена функцією автоматичного ретушування для природного поліпшення селфі знімків. Функція розпізнавання обличчя Підніміть, щоб активувати пристрій. Верифікація особи для розблокування. Розпізнавання обличчя з різних кутів. Батарея на 4000 мАг Вражаючий акумулятор ємністю 4000 мАг з технологією енергозбереження дозволяє використовувати смартфон цілий день, не турбуючись про необхідність частої підзарядки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Цвет | Зелёный |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вспышка основной камеры | есть |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | зелений |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Основна камера | 16+8+2 Мп |
| Основная камера | 16+8+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 5 099 ₴








