Смарт-годинник Kieslect Lady Watch L11 Pro з яскравим сенсорним дисплеєм Semi-AMOLED, функціями музики, моніторингу серцевого ритму і кисню в крові, калорій тренувань, нагадування про жіночі менструації, відстеження сну, кисню в крові, водонепроникність та повідомленнях, Android та IOS 2.5D FHD 1,3-дюймовий омоледовий екран: Завдяки 1,3-дюймовому амолетовому екрану з високою роздільною здатністю 360х360 L11 Pro створює яскравий та яскравий дисплей. Динамічні і множинні параметри циферблата, що настроюються, роблять його більш живим і цікавим. Термін служби батареї 30 днів: L11 Pro живиться від акумулятора ємності 330 мАч, який можна повністю зарядити за 2 години. При повній зарядці ви можете розслабитися та насолоджуватися надтривалим часом роботи від батареї до 15 днів або 30 днів у режимі очікування. Залишайтеся активними з одним зарядним пристроєм у сумці менше та насолоджуйтесь поїздкою, не турбуючись про час автономної роботи. 13 спортивних режимів: Він підтримує 13 спортивних режимів, записуючи ваші великі щоденні вправи в режимі реального часу та допомагаючи покращити ваше здоров’я. Біг, ходьба, їзда на велосипеді, скелелазіння, велотренажер, йога, стрибки зі скакалкою, гімнастика, бадмінтон, пінг-понг, катання на човні, присідання та безкоштовні тренування. Монітор серцевого ритму та монітор кисню в крові: Цей смарт-годинник для фітнесу може не тільки вимірювати артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень в режимі реального часу, але й аналізувати режим сну. За допомогою цього маленького помічника з життя та здоров’я ви зможете вчасно внести корективи у свій спосіб життя, щоб покращити стан здоров’я. Жіноче менструальне нагадування: Не має значення, якщо ви не можете згадати або втратити свій менструальний період, L11 pro стане в нагоді в таких ситуаціях. Він вестиме облік вашого менструального циклу і прогнозуватиме наступний. Супер корисно для жінок із щільним графіком.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| Ємність акумулятору | 330 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Інтерфейси з'єднання зі смартфоном | Bluetooth 5.0 |
| Інші бездротові можливості | немає |
| Вбудована пам'ять | немає даних |
| Водонепроникність | IP68 |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Встроенная память | нет данных |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 1.3 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | Без модуля |
| Діагональ екрану | 1.3" |
| Емкость аккумулятора | 330 |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камери |
| Колір | білий |
| Колір корпусу | White |
| Материал | цинковый сплав |
| Матеріал | цинковий сплав |
| Матеріал ремінця | цинковий сплав |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процесор | немає даних |
| Процессор | нет данных |
| Підтримка картки SD | відсутня |
| Размеры | 45.7 х 45.7 х 10.7 мм |
| Разрешение экрана | 360х360 |
| Регулируемая длина браслета | есть |
| Регульована довжина браслета | є |
| Роздільна здатність екрану | 360 х 360 |
| Розміри | 45.7 х 45.7 х 10.7 мм |
| Сенсорний екран | є |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Способ оповещения | вибрация, звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність | iOS, Android OS |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип | смарт-годинник |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип матриці | AMOLED |
Информация для заказа
- Цена: 1 728 ₴





