Функції та особливості: 1.39 ультра-Amoled дисплей Kieslect K11 має 1,39-дюймовий AMOLED-екран з високою роздільною здатністю 454х454. Порівняно з традиційним екраном, екран AMOLED має переваги кращого кольору та яскравого зображення, і він завжди відображатиметься. Ніколи не пропустите важливий момент у своєму житті з цим годинником. Ультра тонкий корпус K11 спеціально розроблений, щоб бути неймовірно тонким. У повсякденному житті Ви можете забути, що носите такий тонкий смарт-годинник. Також його металевий корпус змушує вас почуватися невимушено, трохи прохолодно на ваших руках. 20 режимів тренування 20 режимів тренувань, включаючи біг, ходьбу, піший туризм, все для задоволення ваших спортивних потреб. Монітор сну Відстежує ваш сон 24 години і надає вичерпні звіти про глибокий сон, легкий сон і час пробудження, щоб допомогти вам краще зрозуміти своє здоров'я та внести розумні корективи в режим сну. Монітор серцевого ритму та монітор кисню в крові Удосконалений датчик серцевого ритму точно відстежує частоту серцевих скорочень у режимі реального часу, коли ви активні та відпочиваєте. Він надсилає попередження при виявленні аномальної частоти серцевих скорочень. Рівень насичення крові киснем (SpO2) показує кількість кисню у крові. K11 дає вам уявлення про те, як добре ваше тіло поглинає кисень, і допомагає вам зрозуміти ваш загальний стан здоров'я. IP68 Водонепроникність Вода більше Kieslect K11 не страшна. Завдяки ступеню захисту IP68 він завжди виручить вас. Наддовгий час автономної роботи Акумулятор ємністю 330 мАг K11 працює настільки ефективно, що ви можете працювати без підзарядки протягом 2 тижнів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kieslect |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 330 |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Інтерфейси з'єднання зі смартфоном | Bluetooth 5.0 |
| Інші бездротові можливості | немає |
| Акселерометр | немає |
| Барометр | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 54 г кг |
| Встроенная память | Нет данных |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | немає |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 1.39" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | Без модуля |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | немає |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камери |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал | алюміній, силікон |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | алюміній, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Оперативная память | Нет данных |
| Операционная система | немає даних |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процессор | нет данных |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Підтримка картки SD | відсутня |
| Размеры | 45.7 х 45.7 х 10.7 мм |
| Разрешение экрана | 454 х 454 |
| Регулируемая длина браслета | Да |
| Регульована довжина браслета | є |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 45.7 х 45.7 х 10.7 мм |
| Розміри корпусу | 45.7 х 45.7 х 10.7 мм |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Стекло | - |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | Да |
| Способ оповещения | Вибрация, Звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип | смарт-годинник |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | немає |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 14 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 466 ₴









