
Смарт-годинник Kieslect Smart Calling Watch Kr Black_
1 419 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Kieslect KR Smart Calling Smart Watch — ще один смарт-годинник з підтримкою викликів по Bluetooth від бренду Kieslect. Цей розумний годинник оснащений 1,32-дюймовим постійно включеним дисплеєм Semi-AMOLED. Роздільна здатність дисплея становить 360 X 360 пікселів. Цей розумний годинник підтримує телефонні дзвінки Bluetooth, а підтримувана версія Bluetooth - BT 5.0. вбудовані функції здоров’я включають тренування дихання, стрес-тест, емоційний тест, монітори сну, монітори SpO2, монітори серцевого ритму, підрахунок кроків та фізіологічний цикл. Цей розумний годинник має 70 вбудованих спортивних режимів. 70 режимів тренувань включають ходьбу, біг, біг у приміщенні, їзду на велосипеді, альпінізм, спінінг, йогу, веслування, гімнастику, стрибки, бадмінтон, регбі, футбол, баскетбол, теніс, хокей, присідання, настільний теніс тренування. і т.д. Цей годинник також має монітор серцевого ритму, монітор кисню в крові та монітор сну в реальному часі. унікальні вбудовані функції включають AI Voice Assistant та вбудовані 2 ігри. Цей розумний годинник має рейтинг водонепроникності IP68, тому ви можете брати їх із собою в басейн під час плавання. Підтримувана програма: підтримка Android 4.4 і вище, iOS 9.0 і вище. Розумний годинник може працювати до 25 днів із повністю зарядженим акумулятором у звичайному режимі очікування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kieslect |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | немає |
| Емкость аккумулятора | 280 |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Інтерфейси з'єднання зі смартфоном | Bluetooth 5.0 |
| Інші бездротові можливості | немає |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Безпровідна зарядження | є |
| Безпровідна зарядка | є |
| Будильник | є |
| Вес | 37 г кг |
| Встроенная память | Нет данных |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає даних |
| Гарантия | 14 дней |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 1.32" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | Без модуля |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | немає |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камери |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | немає |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал | Цинковый сплав |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал ремня | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | немає |
| Оперативная память | Нет данных |
| Операционная система | немає даних |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процессор | Нет данных |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Підтримка картки SD | відсутня |
| Размеры | 45.7 х 45.7 х 12.1 мм |
| Разрешение экрана | 360 х 360 |
| Регулируемая длина браслета | Да |
| Регульована довжина браслета | є |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 45.7 х 45.7 х 12.1 мм |
| Розміри корпусу | 45.7 х 45.7 х 12.1 мм |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Серия годинників | Kieslect Smart Calling Watch Kr |
| Серія годинників | Kieslect Smart Calling Watch Kr |
| Стекло | - |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | Да |
| Способ оповещения | вибрация, звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип | смарт-годинник |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 25 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 419 ₴











