Технологія Clean View Технологія Clean View аналізує вміст за допомогою новітнього алгоритму для фільтрації та зниження шуму та перешкод, покращує передавання кольору та контрастність для отримання кришталево чистої картинки. Насолоджуйтесь вишуканою якістю зображення. Технологія Wide Colour Enhancer На вас чекають яскраві, насичені кольори. Технологія Wide Color Enhancer підвищує якість зображення й дає змогу побачити невидимі раніше деталі, що забезпечує реалістичне передавання кольору. Якісне зображення з високою роздільною здатністю Насолоджуйтесь HD-телевізором в епоху цифрових технологій. Коли ви побачите екран із високою роздільною здатністю з яскравими та чіткими деталями, ви ніколи більше не повернетеся до стандартної роздільної здатності або аналогових телевізорів. Функція ConnectShare Movie Завдяки функції ConnectShare Movie ви можете просто під'єднати ваш USB-накопичувач до USB-роз'єму телевізора, щоб записані на носії фільми, фотознімки або музичні треки почали відтворюватися на екрані телевізора.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | без Smart TV |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | немає |
| Вага | 3.8 кг |
| Веб-камера | немає |
| Вигнутий екран | Плоский |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 32" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 32" |
| Звукова система | 10 |
| Звуковая система | 10 |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Колірне виконання | черный |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність звуку | 10 Вт |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Роздільна здатність екрану | 1366x768 |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 737.4x438x74.1 мм |
| Тип телевізора | LCD (LED) |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/DVB-C/DVB-S2 |
| Частота обновления | 200 PQI |
| Частота оновлення | 200 PQI |
Информация для заказа
- Цена: 8 378 ₴












