Безрамна конструкція Крім сучасного і привабливого зовнішнього вигляду, безрамні конструкції забезпечують безшовний вид при використанні декількох моніторів. Ваш курсор/вікна більше не будуть пропадати в темній безодні рамок при установці декількох моніторів поруч один з одним. Широкий кут огляду Широкий кут огляду дозволяє точно відображати колір при кутах огляду до 178 °. Таким чином, не має значення, під яким кутом дивитися, кольори будуть завжди ідеальними. Роздільна здатність Full HD Хочете подивитися фільм Blu-ray в повноцінній якості, насолодитися іграми з високою роздільною здатністю або читати чіткий текст, використовуючи офісні додатки? Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 пікселів даний монітор дозволить вам це. Щоб ви не переглядали, Full HD дозволить не упустити навіть найдрібніші деталі без необхідності в новітньому відеоадаптері або інтенсивному використанні системних ресурсів. Режим Low Blue Light AOC Короткі хвилі синього кольору можуть стати причиною погіршення зору. Технологія AOC Low Blue Light повністю блокує шкідливі сині промені без втрати колірних якостей дисплея. Інші спроби усунення та зменшення променів синього кольору включають застосування різних фільтрів і параметрів для отримання затемненого зображення і зображення в жовтуватих відтінках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | є |
| Вага | 2.7 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | немає |
| Встроенная аудиосистема | есть |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.1х419.8х186.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | немає |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Цвет | черный |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 439 ₴






