
Смартфон Xiaomi Redmi 10 2022 4/128GB Dual Sim Carbon Grey_EU_
4 870 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
КАМЕРА ЗАВЖДИ ПІД РУКОЙ Завдяки системі із чотирьох камер на базі ШІ ви завжди будете готові до зйомки навіть у найскладніших ситуаціях. ПЛАВНА ПРОКРУТКА ЕКРАНУ Висока частота оновлення 90 Гц забезпечує більш плавну роботу дисплея під час ігор або прокручування екрана. ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА ТЕХНОЛОГІЯ Технологія AdaptiveSync, зазвичай доступна лише у телефонах флагманського класу, автоматично зіставляє частоту оновлення з частотою кадрів контенту, забезпечуючи комфортніший перегляд і продовжуючи час автономної роботи. ПО-СПРАВЖНІ ВРАЖАЮЧІ ДИНАМІКИ Насолоджуйтесь найкращим звучанням завдяки подвійним динамікам. Слухайте музику прямо з телефону та оцініть високу чіткість стереозвучання. ПІДТРИМКА NFC Більше не потрібно носити додаткові карти! Здійснюйте безпечні транзакції та легко оплачуйте проїзд у громадському транспорті за допомогою телефону. ПОТУЖНІСТЬ ЗОВСІМ НОВОГО РІВНЯ Процесор MediaTek Helio G88 вперше з’явився в Redmi 10. Абсолютно новий процесор дозволяє робити чіткіші фотографії та забезпечує покращені ігрові можливості. ЗАРЯЖЕНИЙ НАДОВГО Акумулятор має велику ємність і потужність, що з легкістю дозволить йому працювати протягом усього дня. Оперативно зарядіть його за допомогою швидкого заряджання потужністю 18 Вт або зворотного заряджання потужністю 9 Вт. ЯСКРАВІ ТА СТИЛЬНІ КОЛЬОРИ Виберіть один із двох елегантних матових відтінків «Сірий карбон» або «Біла галька» або зупиніть свій вибір на яскравому кольорі «Синє море».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G88 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вага | 181 г |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.95х75.53х8.92 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Колір | Серый |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик + стекло |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 50+8+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+8+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 2400x1800 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Серія | Xiaomi Redmi 10 2022 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 4 870 ₴











