
Смартфон Xiaomi Poco X4 Pro 5G 6/128GB Dual Sim Laser Black EU_
11 923 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дисплей нового покоління Завдяки використанню екрана AMOLED з підтримкою DCI-P3, смартфон Poco X4 Pro 5G став майданчиком, здатним транслювати зображення кінематографічного рівня. Роздільна здатність FullHD+ 2400х1080 з піковою яскравістю 1200 ніт дарує справжню візуальну насолоду для поціновувачів ідеального зображення. Деталізація базується на розширеному колірному діапазоні, який дозволить не випустити з уваги жодної важливої деталі. 120 Гц для плавної картинки Використовуючи екран із частотою оновлення 120 Гц, виробник зробив представлену модель здатною однаково якісно формувати візуальну складову як при веб-серфінгу, так і запуску ресурсомісткої гри. У будь-яких умовах ви завжди зможете отримати вражаючий досвід користувача з плавними рухами без зависань і розриву кадру. Швидка реакція на торкання Показник частоти дискретизації при торканні на рівні 360 Гц вражає: жодної затримки між тактильною командою та подальшим відгуком на неї. Точність і швидкість спрацьовування дозволять вам завжди бути на крок попереду конкурентів і мати, у зв’язку з цим, відчутну перевагу. Взаємодія з телефоном перетворюється на приємне проведення часу без дратівливих факторів. Технологія адаптивної яскравості При створенні Poco X4 Pro 5G багато уваги приділено автоматизації процесів. Це стосується і роботи дисплея: техніка використовує інструменти адаптивного налаштування яскравості, які допомагають екрану вибрати оптимальний рівень підсвічування залежно від того, наскільки світло навколо. Читайте, знаходячись на яскравому сонці або в непроглядній темряві – пристрій не стане причиною втоми очей. Сертифікація SGS це підтверджує. Неперевершена швидкість з’єднання Застосувавши передовий процесор компанії Qualcomm, творці моделі змогли досягти дійсно вражаючої швидкості завантаження даних – до 2.5 Гбіт/с. При цьому смартфон відрізняється високою енергоефективністю. Сумісність із діапазонами 5G та підтримка стандартів NSA та SA дозволить вам з легкістю виконувати будь-які завдання, що потребують високошвидкісного інтернету. Крутий чіп від Snapdragon Нове дітище компанії Poco оснащене високопродуктивним процесором Snapdragon 695. Він виготовлений за параметрами 6-нм техпроцесу та оперує ядром Cortex-A78. За рахунок цього компанія змогла забезпечити користувачам справді флагманський досвід взаємодії, який показує всю міць штучного інтелекту мобільних пристроїв. Охолодження LiquidCool 1.0 Plus Забезпечити якісне охолодження для мобільного телефону Poco X4 Pro 5G змогли мідна трубка LiquidCool та графітові шари. Так стає можливим практично миттєве відведення тепла, стабільне охолодження та якісна робота пристрою в будь-яких умовах. Використовуючи хороше охолодження, конструктори забезпечили високу продуктивність на практиці. Фото 7 Poco X4 Pro 5G Турбозарядка за 41 хвилину Що стосується роботи акумулятора та процесів енергоспоживання, то тут модель показує чудові результати за рахунок процесора зі зниженими вимогами щодо забезпечення енергоресурсом та збільшеного об’єму батареї – 5000 мАг. В цілому збалансоване функціонування акумулятора та зарядка потужністю 67 Вт дають можливість відновити енергію на 100% лише за 41 хвилину! Знімки професійної якості Не слід забувати, що сучасний смартфон – це ще й фототехніка. Poco X4 Pro 5G здатний робити крутий контент за рахунок камери 108 Мп, ISO високої чутливості, технології бінінгу пікселів 9-в-1. Нічна зйомка показує всю красу штучного освітлення, не забуваючи виділити вас на його тлі. Надширокий кут охоплює велику площу, щоб ви могли зробити вражаючі кадри. Фронтальна камера на 16 Мп зробить кожен ваш портрет особливим. 3D-звук із висококласних динаміків Два потужні динаміки створюють тривимірний звуковий простір, що стало основою структурованого звучання з багатошаровим ефектом. Улюблені треки, мобільний геймінг, перегляд блокбастерів – все супроводжуватиметься повноцінним зануренням у те, що відбувається. Використовуй силу звуку!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Состояние | Новое |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | Є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | Є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 205 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.19х76.1х8.12 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.67 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | IP53 |
| Защита от пыли и влаги | IP53 |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | Чорний |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | Є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик + стекло |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 108+8+2 Мп |
| Основная камера | 108+8+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 67 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | Є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | Є |
Информация для заказа
- Цена: 11 923 ₴






