
Монiтор Samsung 27" Curved C27R500 (LC27R500FHIXCI) VA Dark Gray
5 234 ₴
- Нет в наличии
- Код: LC27R500FHIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вигнутий екран для максимального занурення Вигнутий екран монітора покликаний змінити ваше уявлення про перегляд розважального контенту або роботу. Завдяки його вигнутій матриці створюється більш широке поле зору, через що його екран здається більше, ніж екран плоского монітора аналогічної діагоналі. Краї вигнутого екрана знаходяться ближче до очей користувача, завдяки чому вдалося знизити напруження на очі, тому що їм простіше буде перефокусуватися від центру до країв зображення. Чудова якість зображення Статична контрастність 3000:1: високе значення статичної контрастності забезпечить глибокий чорний колір, зручну роботу з текстом і яскраві натуральні кольори. Зниження розсіювання світлового потоку: У вигнутих дисплеях Samsung використовується технологія, яка мінімізує розсіювання світлового потоку по краях екрану для забезпечення більш рівномірного чорного кольору по всій області перегляду. Ергономічна підставка для зручного регулювання Екран монітора можна нахилити для зручної роботи, але при цьому не буде погіршуватися картинка і ви завжди зможете домогтися максимуму від виконаної роботи. Функція AMD FreeSync для любителів ігор Шляхом динамічної синхронізації частоти оновлення екрану з частотою зміни кадрів функція AMD FreeSync мінімізує затримки і забезпечує бездоганно плавний ігровий процес. HDMI і VGA роз'єми Монітор Samsung готовий до підключення пристроїв, що виводять високу роздільну здатність. Завдяки наявності HDMI роз'єму ви зможете підключити до монітора ігрові приставки, Blu-ray плеєри та інші HDMI-сумісні пристрої. Крім цього монітор має класичний VGA роз'єм для підключення комп'ютерів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Габарити (ШхВхГ) | 614.2х466.2х251.2 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Цвет | Dark Grey |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | нет данных |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 35 Вт |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 234 ₴











