
Монiтор Samsung 23.5" C24RG50 (LC24RG50FZIXCI) VA Black Curved
5 863 ₴
- Нет в наличии
- Код: LC24RG50FZIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Частота оновлення екрану 144 Гц для бездоганно гладкої гри. Забезпечте собі приголомшливий ігровий досвід з бездоганно плавним геймплеем з монітором 144 Гц. Ви можете також вибрати режими 60 Гц, 100 Гц або 120 Гц, щоб оптимізувати частоту оновлення до вашої гри і конкретного устаткування. Технологія квантових точок для підвищення яскравості Підтримка технології квантових точок забезпечить ширший діапазон охоплення кольорів - особливо темно-червоних і зелених відтінків, які залишаться досить чіткими і контрастними навіть при яскравому світлі. Таким чином у будь-якому застосуванні, від ігор до перегляду веб-сторінок або читання документів ваш контент буде яскравіший. Кожна гра виглядає ще краще із заздалегідь заданими режимами відображення гри Заводське калібрування декількох ігрових режимів(пресетов) дозволить миттєво оптимізувати рівень чорного, контрастність і різкість для жанрів FPS, RTS, RPG і AOS. Оновлений дизайн OSD і інтерактивний світлодіод Додайте трохи стилю у вашу гру з оновленим екранним меню налаштувань і спеціальному світлодіодом, що підсвічує підставку під час гри і реагує на звук. Висока контрастність. Висока статична контрастність(3 000:1) забезпечить глибокий чорний колір, зручну роботу з текстом і яскраві кольори в насичених сценах. Вигнутий екран 1800R Вигнутий екран 1800R, лідер індустрії, як ніякий інший монітор залучає вас в процес гри. Режим Eye Saver і технологія пригнічення ефекту мерехтіння, що знижує втому очей, дозволяють вам грати довше і з великим комфортом. AMD FreeSync Технологія AMD FreeSync забезпечує синхронізацію частоти оновлення зображення з кадровою частотою ПК, усуває ефект накладення кадрів і підвисання зображення під час гри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 3.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Габарити (ШхВхГ) | 547.8х430.5х242.6 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 23.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | Нет |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 35 Вт |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 863 ₴











