
Гайковерт Stark CIW 1840 Body (210018020) Li-Ion
1 575 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210018020
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Потужний мотор для максимальної сили викручування; металеві шестерні; алюмінієвий корпус редуктора; ергономічна ручка з антиковзаючим покриттям; LED підсвічування; БЕЗ акумулятора
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | немає даних |
| Аккумулятор в комплекте | отсутствует |
| Акумулятор у комплекті | відсутній |
| Безщітковий двигун | немає даних |
| Бесщёточный двигатель | нет данных |
| Бит-насадки в комплекте | Нет |
| Біт-насадки у комплекті | немає |
| Вес | 1.2 кг кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр патрона | нет данных |
| Додаткова акумуляторна батарея | немає |
| Дополнительная аккумуляторная батарея | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр патрона | немає даних |
| Емкость аккумулятора | нет данных |
| Емкость аккумулятора (диапазон) | нет данных |
| Кейс | відсутній |
| Мощность | - |
| Мощность (диапазон) | - |
| Місткість акумулятора (діапазон) | немає даних |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Напруга акумулятора (діапазон) | 18 В |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Напряжение аккумулятора (диапазон) | 18 В |
| Подсветка рабочей зоны | є |
| Потужність (діапазон) | - |
| Реверс | без реверсу |
| Регулировка крутящего момента | Да |
| Регулювання крутного моменту | є |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип патрона | немає даних |
| Тип устройства | гайковерт |
| Частота вращения | 2000 об/мин |
| Частота обертів | 2000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 575 ₴




