
Смартфон ZTE Blade A51 Lite 2/32GB Dual Sim Green
2 423 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Оптимальне співвідношення сторін Смартфон ZTE BLADE A51 lite є максимально комфортним для щоденного використання. Модель має діагональ 6,088 дюймів, завдяки чому ви будете детально бачити всі нюанси зображень, навіть якщо вони мають низьку роздільну здатність. Співвідношення сторін 19,5:9 – актуальний тренд, що забезпечує максимальну зручність для утримання девайса в одній руці або в обох долонях. Роздільна здатність HD+ – це насиченість відтінків, деталізація фото та відео з бездоганною чіткістю картинки. Продуманість дизайну Нічого не відволікатиме користувача від повноцінного занурення в контент. Виріз під камеру у верхній частині екрана практично непомітний. Він виглядає, як мініатюрна крапля води. Екран ідеально підійде для уважного читання, цікавої роботи з програмами або перегляду захоплюючого фільму. Лаконічний дизайн – беззаперечна перевага смартфона ZTE BLADE A51 lite. Будьте в моменті У будь-якому місці, у зручний час – поспішайте зупинити всі яскраві епізоди життя, щоб залишити їх на згадку. Знімайте відео, невтомно фотографуйте те, що більше ніколи не повториться. Для цього стане в нагоді подвійна камера на 13 Мп + 2 Мп, а також фронтальна камера на 8 Мп. Легкий доторк до кнопки або екрану – і ви буквально зупиняєте мить у своєму смартфоні! Професійні функції Кожен фотограф знає, що з режимом HDR фото виходять більш різкими, насиченими та глибокими завдяки світлотіням. Телефон ZTE BLADE A51 lite дозволяє використовувати розширений функціонал для зйомки, щоб ваш профіль у соціальних мережах заповнився оригінальними, яскравими та красивими фотографіями. Пам’ятні моменти – з найвищою якістю та максимальною роздільною здатністю для дбайливого зберігання. Ваш портрет буде ідеальним Бажаєте змінити фото у профілі? Зробили гарний портрет, але йому чогось не вистачає? Скористайтеся сучасними технологіями у смартфоні ZTE BLADE A51 lite. Бьютифікація дозволить накласти фільтри та пресети, використовуючи інтелектуальну систему відстеження недосконалостей. Ваше фото виглядатиме природно, вражаючи насиченістю відтінків та чіткістю ліній. А ефект Боке допоможе акуратно розмити фон. Потужний процесор Телефон підійде і не надто активним користувачам, і тим, хто не уявляє життя без смартфона в руках. Процесор на 8 ядер моментально обробляє всю інформацію, що надходить. Завдяки цьому девайс не зависає, забезпечуючи максимально високу швидкість відгуку. Потужний графічний прискорювач дарує можливість дивитися фільми та ролики у найвищій якості без перегріву пристрою. 32 Гб внутрішньої пам’яті – це чудовий шанс упорядкувати всі збережені документи, фото та книги. Інтелектуальне енергозбереження Батарея має ємність 3200 мАг. Для сучасного користувача цього достатньо на 1-2 дні безперервного використання гаджета. Інтелектуальна система відстеження вашої роботи з програмами дозволяє визначити частоту, тривалість та ефективність взаємодії з різними програмами. Виходячи з цього, системою буде запропоновано план енергозбереження для максимально тривалого та безперебійного функціонування девайсу. Яскраві кольори Смартфон ZTE BLADE A51 lite дозволить виявити свою індивідуальність за допомогою гарних відтінків корпусу. Класичний чорний, приголомшливий синій або насичений зелений – вибирайте на свій смак, щоб насолоджуватися пристроєм щодня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Цвет | Зелёный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | відсутнє |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 3200 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 156 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 156.7x72.6x8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.09 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 2Гб |
| Основна камера | 13+5 Мп |
| Основная камера | 13+5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Spreadtrum SC9863 (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1560 x 720 |
| Разъем | Micro-USB |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1560х720 |
| Серия | ZTE Blade A51 Lite |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 2 423 ₴






