Отримайте максимум від перегляду ТБ Платформа Smart Hub і універсальний пульт One Remote (наявність цієї функції може залежати від регіону продажів. Перевірте доступність цієї функції перед використанням.) Тепер ще розумніше: з інтерфейсом Smart Hub і універсальним пультом One Remote. Весь потрібний контент-вже у вас в руках, від легкого налаштування улюбленої консолі до установки актуальних додатків і перегляду телебачення. HDR: побачити більше деталей Підтримка HDR контенту Технологія High-Dynamic Range розширює відтворений на екрані діапазон колірного спектру, завдяки чому ви бачите найдрібніші деталі зображення навіть в найтемніших сценах. Технологія PurColor Дивіться ваш улюблений контент з природною передачею кольору, завдяки чому зображення на екрані не відрізняється від реальності. Випробуйте нові відчуття від перегляду зображення з високою якістю кольору. Покращена опрацювання деталей зображення Функція Ultra Clean View Функція Ultra Clean View дозволяє усунути спотворення зображення, що здійснюється за рахунок використання досконалих алгоритмів аналізу вихідного зображення і поліпшення промальовування найдрібніших деталей. Зображення оживає Технологія Contrast Enhancer Технологія Contrast Enhancer (посилення контрастності) дозволяє оживити зображення за рахунок оптимізації контрастності і створення ефекту глибини сцени на екрані. Стильний дизайн ТВ Тонкий дизайн Завдяки чудовому тонкому дизайну, телевізор гармонійно вписується в декор будь-якого приміщення. Підтримка AirPlay 2 За допомогою AirPlay 2 ви вперше зможете управляти контентом прямо з девайсів Apple і відразу на великий екран улюбленого Samsung Crystal UHD 4K ТВ. Програвання відеороликів, музики, фотографій і не тільки — легко.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Белый |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вес | 4 кг кг |
| Вага без підставки | немає даних |
| Вага з підставкою | 4 кг |
| Веб-камера | Нет |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | немає |
| відео | AVI, MKV, ASF, MP4, 3GP, MOV, FLV, VRO, VOB, PS, TS, SVAF |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Диагональ экрана | 32" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Звукова система | 10 |
| Звуковая система | 10 |
| Изогнутый экран | плоский |
| Колірне виконання | белый |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | Mega Contrast |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 737.4x438x74.1 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 127х879х500 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Digital Plus |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цветовое исполнение | белый |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота обновления | 900 PQI |
| Частота оновлення | 900 PQI |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 8 896 ₴






