
Планшетний ПК Lenovo Tab M7 3rd Gen TB-7306X LTE 2/32GB Iron Grey (ZA8D0005UA) + Case&Film
5 876 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZA8D0005UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Lenovo Tab M7, оснащений дисплеєм високої роздільної здатності (1024 x 600) з матрицею IPS, забезпечує високу якість зображення та відмінну передачу кольорів – як у приміщенні, так і на вулиці. На тонкому, чутливому до дотику екрані зображення здаються ще більш природними, чіткими та яскравими. Ідеальний супутник для подорожей Маючи вагу всього 236.9 г і завтовшки 8.25 мм, планшет Lenovo Tab M7 ідеально підходить для подорожей: читання, прослуховування музики, перегляду відео та веб-серфінгу в дорозі. Він настільки легкий, що зовсім не ускладнює дорожню сумку. Найсучасніші процесори Чотирьохядерний процесор Tab M7 відмінно справляється з режимом багатозадачності, забезпечує швидку роботу Android та зменшує кількість пауз. Ідеальний вибір для любителів ігор та фільмів. Швидкий та потужний пристрій Операційна система Android 11 підходить як для роботи, так і для розваг. Вона має широкі можливості персоналізації, відрізняється високою швидкістю роботи, зручністю та повною сумісністю з вашими улюбленими програмами Google. Широкий спектр модулів зв’язку Пристрій оснащений роз’ємом Micro USB для заряджання та підключення периферійних пристроїв, а також слотом для картки microSD, за допомогою якої зручно зберігати та переносити дані. Тривалий час автономної роботи Планшет Tab M7 гарантує до 10 годин роботи в Інтернеті через Wi-Fi без перезаряджання акумулятора. Дві камери Планшет оснащений задньою (2 Мп) та фронтальною камерами, що дозволяють робити чудові знімки. Вбудована флеш-пам’ять із можливістю розширення дозволить розмістити величезну кількість фотографій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 11 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 236.9 г |
| Толщина | 8.25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 3850 mAh |
| Вага | 236.9 г |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Вес | 236.9 г |
| Встановлена ОС | Android |
| Встроенная память | 32 ГБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 7" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 7" |
| Количество SIM-карт | 1 |
| Количество ядер | 4 |
| Колір | сірий |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Кількість ядер | 4 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Оперативная память | 2 ГБ |
| Операційна система | Android 11 |
| Основна камера | 2 Мп |
| Основная камера | 2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 2 ТБ |
| Процесор | MediaTek MT8766 (2.0 ГГц) |
| Процессор | MediaTek MT8766 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 2 ТБ |
| Разрешение | 1024x600 |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Розмір (ВхШхГ) | 241.54 х 149.38 х 8.25 мм |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина | 8.25 мм |
| Товщина корпусу | 8.25 мм |
| Толщина корпуса | 8.25 мм |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Фронтальная камера | 2 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 876 ₴







