
Смартфон ZTE Blade A31 2/32GB Dual Sim Blue
2 231 ₴
- Нет в наличии
- Код: Blade A31 2/32GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Великий HD+ дисплей на 5.45" Великий HD+ дисплей на 5,45" дозволить насолоджуватися переглядом відео, мобільними іграми і користуванням мережевими браузерами. Мінімалістичний дизайн Зручно використовувати ZTE Blade A31 - це зручна простота дизайну. Компактний корпус з вигнутою задньою кришкою комфортно лежить в руці. Об’єм вбудованої пам’яті 32 Гб 32 Гб вбудованої пам’яті буде достатньо для зберігання фото, відео, додатків і мобільних ігор без необхідності регулярного очищення пам’яті смартфона. Велика батарея, розумне енергозбереження Батарея на 3000 мАг оснащена інтелектуальним енергозбереженням, що відстежує і обмежує додатки з високим енергоспоживанням і запобігає перевантаження процесора, що збільшує термін служби смартфона. Дві камери З 8 Мп основною камерою і 5 Мп фронтальною камерою легко зберегти важливі моменти свого життя. Панорамна зйомка Дозволить відобразити чудові пейзажі, величні будівлі, групові фотографії. Покупки в один дотик Купувати з безконтактною технологією NFC просто і зручно. Досить доторкнутися мобільним телефоном до терміналу - покупка сплачена.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 3000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 166 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 140х71х8.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 5.1" - 5.5" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 5.45 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 2Гб |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Spreadtrum SC9863 (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 1440x720 |
| Разъем | Micro-USB |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 1440x720 |
| Серия | ZTE Blade A31 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 2 231 ₴











