Телевізор OzoneHD 39HN22T2 – висока якість за прийнятною ціною. Модель 39HN22T2 комплектується VA матрицею, яка здивує яскравими кольорами, глибокою контрастністю, та високою чіткістю зображення у динамічних сценах. Класичний дизайн OzoneHD 39HN22T2 має сучасний дизайн з вузькою рамкою, який пасуватиме майже в будь-якому інтер’єрі. Модель роздільною здатністю HD: 1366x768. Телевізор можна розміщувати на стіні завдяки кріпленню по стандарту VESA, або на плоскій поверхні на ніжках, які входять у комплект. Кабельне, ефірне телебачення та медіаконтент В телевізор 39HN22T2 вбудовано цифрові тюнери: ефірний для перегляду телебачення Т2 та кабельний для підключення до мереж кабельних операторів. Вбудований медіаплеєр дозволить насолоджуватись улюбленим медіаконтентом – фільми, музика та фотографії у високій якості. Для цього просто під’єднайте USB носій із контентом до USB роз’єму телевізора. Треба зазначити, що телевізор підтримує найпопулярніший відео формат MKV. Якісне звучання Телевізор OzoneHD 39HN22T2 має два вбудованих динаміки по 10 Вт, які відтворюють чистий і якісний звук і дозволяють отримати максимум задоволення від перегляду улюбленого контенту. Вихід для навушників Щоб зануритися у світ музики або кіно, але при цьому не заважати оточуючим, просто під’єднайте навушники до телевізора, використовуючи вбудований аудіовихід і насолоджуйтеся переглядом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | без Smart TV |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Веб-камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 39" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Звукова система | 2 x 10 |
| Звуковая система | 2 x 10 |
| Колірне виконання | черный |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | немає |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 890х515х90 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота обновления | нет данных |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 412 ₴








