
Смартфон Nokia G21 4/64GB Dual Sim Blue
4 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: Nokia G21 4/64GB DS Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Займайтеся улюбленими справами ще довше на більшому та яскравішому екрані. Одними з основних переваг смартфона Nokia G21 є 3 дні автономної роботи за високої продуктивності, а також прогресивна камера на 50 МП із AI-технологіями обробки зображень. Комплексний захист пристрою забезпечує міцний корпус із полікарбонатним покриттям, удвічі більше апдейтів системи безпеки, ніж у конкурентів на ринку та 2 роки оновлень програмного забезпечення. 3 дні автономної роботи пристрою є дуже гарним показником. Особливо для сучасних смартфонів. Життя сповнене пригод, а тому іноді буває складно передбачити свої плани на майбутнє. На щастя, Nokia G21 має надпотужну батарею, що тримає заряд до 3-х днів, тож якщо ви раптом опинитеся далеко від зарядного пристрою — це не стане проблемою. Смартфон також підтримує функцію швидкої зарядки 18 Вт для миттєвого заряджання акумулятора за необхідності. Актуальність програмного забезпечення та максимальний захист даних Ваш пристрій завжди залишатиметься актуальним і надійно захищеним завдяки 2 рокам оновлень операційної системи та вдвічі більшій кількості регулярних апдейтів системи безпеки, ніж у конкурентів на ринку. Потрійна камера на 50 МП із AI-функціями обробки зображень Як правило, для того, аби зробити хороші знімки потрібно докласти неабияких зусиль. Але тільки не з Nokia G21. Адже його потрійна основна камера на 50 МП із макролінзою та сенсором глибини зображення допоможуть вам із легкістю закарбувати найкращі моменти життя у високій якості. Завдяки технологіям штучного інтелекту, навіть за умов недостатнього освітлення зображення матимуть чудовий рівень деталізації, покращену передачу кольорів і достатню кількість світла для ваших якісних знімків удень і вночі. Швидша частота оновлення на великому екрані Nokia G21 оснащений великим 6,5-дюймовим екраном. Переглядайте свої улюблені фото та відео на великому, яскравому екрані смартфона Nokia G21. Частота оновлення екрана — 90 Гц, завдяки чому гортання веб-сторінок і фотографій є неймовірно плавним. Усе, що ви хотіли почути, та навіть більше Усі відомі та улюблені вами треки і подкасти, а також мільйони тих, які ви ще не відкрили для себе. На смартфонах Nokia тепер передвстановлено Spotify — найпопулярніший у світі сервіс потокового аудіо. Це означає, що від найвідоміших пісень видатних світових виконавців вас відділяє лише кілька натискань на екрані. Готові щотижня слухати Spotify? Налагоджуйте зв’язки, відкривайте нові можливості На смартфонах Nokia тепер передвстановлено LinkedIn — найбільшу у світі професійну мережу. Зробивши всього декілька кліків на своєму смартфоні, ви легко зможете зв’язатися з представниками різних галузей з усього світу, відкрити для себе безліч нових можливостей для розвитку та кар’єри у цілому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5050 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 190 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.6x75.9x8.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.5 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 599 ₴











