
Смартфон Nokia G11 4/64GB Dual Sim Charcoal
4 616 ₴
- Нет в наличии
- Код: Nokia G11 4/64GB Charcoal
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Достатньо енергії для вирішення будь-яких завдань. Відмінні риси Nokia G11 - до трьох днів на одному заряді батареї, висока продуктивність і великий яскравий екран для розваг. Потрійна камера робить чудові знімки вдень та вночі. Регулярні оновлення системи безпеки, два роки оновлень ОС, датчик відбитка пальця та технології розпізнавання обличчя – ваші дані надійно захищені. Досить енергії для всієї сім’ї Батарея Nokia G11 тримає заряд до трьох днів - дивіться кіно, грайте та спілкуйтеся з сім’єю без обмежень. Передбачена зарядка 18 Вт, що дозволяє швидко зарядити смартфон за потреби. Регулярні оновлення програмного забезпечення Два роки оновлень операційної системи та три роки щомісячних оновлень для системи безпеки. Великий екран для великої компанії Великий екран – більше комфорту. Тому Nokia G11 має екран діагоналлю 6.5" - дивіться фотографії та фільми разом з друзями. Екран із частотою оновлення 90 Гц дає високу плавність відображення контенту при перегляді фотографій та спілкуванні в соцмережах. Камера на всі випадки життя Потрійна камера Nokia G11 робить гарні фотографії за будь-якого освітлення — знімайте яскраві портрети та використовуйте переваги макросенсора. І не забувайте робити класні селфі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5050 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 189 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.6x75.9x8.5 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Основная камера | 13+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 616 ₴





