
Смартфон Samsung Galaxy A03s SM-A037 3/32GB Dual Sim Blue (SM-A037FZBDSEK)
5 099 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-A037FZBDSEK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У самий раз для будь-якого завдання Galaxy A03s оснащений великим 6,5-дюймовим дисплеєм з роздільною дизайном Infinity-V і роздільною здатністю HD+ (1600 x 720 пікселів). Завдяки значній площі, яскравим кольорам і співвідношенню сторін 20:9 цей екран відмінно підходить для читання повідомлень, перегляду відео або сторінок в соціальних мережах. Тому з Galaxy A03s ви зможете легко займатися своїми справами і бути в курсі того, що важливо для вас. Життя з різних ракурсів Смартфон оснащений потрійною камерою, що складається з 13-мегапіксельного основного об’єктива, 2 Мп датчика глибини і 2-мегапіксельною макро-камери. Разом з такими функціями як автофокус і цифровий зум, а також різними режимами зйомки, це дозволяє робити чіткі і красиві фото. І записувати відео у високій якості 1080p. А для селфі встановлена ??5-мегапіксельна основна камера, яка дозволить вам легко робити автопортрети і спілкуватися по відеозв’язку в месенджерах. Робота без затримок Samsung Galaxy A03s працює на 8-ядерному процесорі з максимальною тактовою частотою 2,3 ГГц і має 3 або 4 ГБ оперативної пам’яті (в залежності від комплектації). Таке поєднання забезпечує телефону хорошу продуктивність, якої цілком вистачає для будь-яких повсякденних завдань - від спілкування онлайн до невимогливих ігор. А операційна система One UI Core 3.1 на базі Android 11 зробить використання смартфоні ще зручніше. Цілий день з вами Завдяки акумулятору ємністю 5000 мАг ви зможете абсолютно не переживати про те, що ваш телефон може розрядитися в невідповідний момент. Такого запасу енергії більш, ніж достатньо для цілого дня активної роботи телефону, а при більш помірному ритмі, заряду вистачить і на кілька днів. Крім того, Galaxy A03s підтримує фірмову швидку зарядку потужністю 15 Вт. Тобто вам не доведеться довго чекати, поки ваш телефон знову буде готовий до роботи. Стабільна зв’язок Цей телефон підтримує роботу одночасно з двома 4G SIM-картами, щоб ви завжди могли залишатися на зв’язку. І оснащений додатковим слотом для карт MicroSD, що дозволяє розширювати вбудовану пам’ять аж до 1 Тб, якщо вам знадобитися зберігати при собі великий обсяг даних. А бездротові інтерфейси Wi-Fi і Bluetooth 5.0 забезпечать зручну зв’язок і просте підключення різних аксесуарів, наприклад, Bluetooth-навушників. Безпека ваших даних Турбуєтеся, що хтось може отримати доступ до вашої особистої інформації, що зберігається на телефоні? Не варто. Зручно розташований бічний датчик відбитків пальців надійно захистить ваші конфіденційні дані. А заодно дасть вам простий і легкий спосіб розблокування телефону.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio P35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 196 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.2х75.9х9.1 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.5 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | синій |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Основная камера | 13+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 15 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio P35 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матрицы | PLS |
| Тип матриці | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.3 |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 099 ₴








