
Монітор Asus 24.1" ProArt PA248QV IPS Gray/Black (90LM05K1-B01370)
8 112 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM05K1-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Широкий колірний обхват ProArt PA248QV володіє збільшеним колірним охопленням в порівнянні зі звичайними комп'ютерними моніторами і здатний відображати 100% відтінків колірного простору sRGB. Це означає більш яскраві, насичені кольори, так само як і більш точне, реалістичне відображення кожного колірного відтінку. Віртуальна лінійка ASUS QuickFit ASUS QuickFit - це віртуальна лінійка, яку можна відобразити на екрані, щоб зрозуміти, наскільки зображення в своєму реальному розмірі відповідає тому чи іншому формату, не розкриваючи його на папері. Ця функція активується в екранному меню, для навігації по якому служить зручний 5-позиційний джойстик. Ергономічний дизайн Монітор PA248QV володіє ергономічною підставкою, яка дозволяє зі зручністю налаштовувати положення екрану в просторі: змінювати кут нахилу і висоту, а також повертати його навколо своєї осі і переводити в портретний режим. Причому при портретній орієнтації екрану меню монітора теж автоматично повертається, щоб відображатися правильно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.1 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 533х375-505х211 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 24.1" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Цвет | черный с серым |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:10 |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 112 ₴











