Стабільне світлодіодне світло, 12 регульованих світлодіодів, потужністю 0,2Вт кожен, забезпечують високу ефективність і низьке енергоспоживання. Ковпак світильника виготовлений з якісного пластика молочного кольору, який добре розсіює світло для захисту Ваших очей. Високоякісний корпус з пластика і алюмінію, ефективно розсіює тепло, не допускаючи перегріву. Високоякісна USB зарядка Ефективне перетворення енергії і автоматичний розподіл струму в залежності від потреби пристрою. Сумісна з більшістю смартфонів, планшетів і іншими інтелектуальними пристроями. Потужна USB зарядка, з максимально гарантованим навантаженням на всі порти до 4.4 A, яка дозволяє заряджати декілька пристроїв одночасно. Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID, яка автоматично визначає тип підключеного пристрою, що забезпечує високу сумісність розумної зарядки з пристроями будь-яких брендів. Висока ефективність. Технологія Super Charge - визначає найкращий струм заряду пристрою, що підключається від 0.1 до 2.4A на один порт USB. Автоматичне балансування навантаження між портами. Роз"ємний провід 1.5 метра з чистої міді. Високий рівень безпеки використання - захист від перенапруги, короткого замикання, перегріву. Робота в мережах від 100 до 240 Вольт без додаткових адаптерів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выход USB | 5В / 4.4А |
| Віддалене управління | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 100х47х100 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 100х47х100 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове управління | немає |
| Голосовое управление | Нет |
| Динамик | Нет |
| Динамік | немає |
| Длина кабеля | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекте | Нет |
| Кольорова температура | 6500 К |
| Колір | білий |
| Крепление | Нет |
| кріплення | немає |
| Материал | пластик, алюминий |
| Материал корпуса | металл / пластик |
| Матеріал | пластик, алюміній |
| Мощность | нет данных |
| Напруга | 100-240 В |
| Напряжение | 100-240 В |
| Питание | сеть |
| Потужність | немає даних |
| Размеры | 100 х 100 х 47 мм |
| Регулировка яркости | Нет |
| Регулювання яскравості | немає |
| Таймер | немає |
| Тип | сетевое зарядное устройство |
| Тип лампи | світлодіодна (вбудована) |
| Тип лампы | светодиодная (встроенная) |
| Удаленное управление | Нет |
| Цветовая температура | 6500 К |
| Яркость (световой поток) | 310 Лм |
| Яскравість (світловий потік) | 310 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴








