
Монітор Asus 23.8" VA24EHE (90LM0569-B01170) IPS Black
4 099 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0569-B01170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Елегантний дизайн і чудова якість зображення ASUS VA24EHE - це сучасний монітор з діагоналлю 23,8 дюйма і роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Його IPS-панель забезпечує широкі кути огляду (178°), а підтримка адаптивної синхронізації Adaptive-Sync при частоті оновлення екрану до 75 Гц підвищує якість зображення при показі динамічних сцен у фільмах і іграх. Дана модель також має прекрасну ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології фільтрації синього світла і мінімізації мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland. Ідеальне зображення Монітор VA229H може похвалитися широкими кутами огляду (на рівні 178°) як по горизонталі, так і по вертикалі: зображення практично не зазнає будь-яких спотворень кольору при зміні кута, під яким користувач дивиться на екран. Безрамковий корпус Безрамкова конструкція корпусу робить дану модель ідеальним рішенням для мультимоніторних конфігурацій. Технологія Adaptive-Sync За допомогою технології адаптивної синхронізації Adaptive-Sync усувається неприємний ефект розриву кадру і зменшується затримка відображення, що забезпечує як вищу якість картинки, так і поліпшену реакцію гри на дії користувача. Вона припаде до смаку всім любителям динамічних ігор, від шутерів до гоночних симуляторів. (Технологія Adpative-Sync працює при частоті кадрів від 48 Гц до 75 Гц). Мінімізація мерехтіння екрану Для усунення мерехтіння екрану в моніторі застосована технологія Flicker-free. Вона значно знижує стомлюваність очей при тривалому перебуванні за комп"ютером.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.57 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.45х403.67х203.94 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 13.24 Вт |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 099 ₴











