
Монитор ASUS 27" PA278QV IPS Gray/Black
16 512 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM05L1-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Широкий колірний обхват ProArt PA278QV володіє збільшеним колірним охопленням в порівнянні зі звичайними комп"ютерними моніторами і здатний відображати 100% відтінків колірного простору sRGB. Це означає більш яскраві, насичені кольори, так само як і більш точне, реалістичне відображення кожного колірного відтінку. Віртуальна лінійка ASUS QuickFit ASUS QuickFit - це віртуальна лінійка, яку можна відобразити на екрані, щоб зрозуміти, наскільки зображення в своєму реальному розмірі відповідає тому чи іншому формату, не розкриваючи його на папері. Ця функція активується в екранному меню, для навігації по якому служить зручний 5-позиційний джойстик. Ергономічний дизайн Монітор PA278QV володіє ергономічною підставкою, яка дозволяє зі зручністю налаштовувати положення екрану в просторі: змінювати кут нахилу і висоту, а також повертати його навколо своєї осі і переводити в портретний режим. Причому при портретній орієнтації екрану меню монітора теж автоматично повертається, щоб відображатися правильно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Размеры | |
| Вес | 7.72 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | є |
| Вага | 7.72 кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Плоский |
| Встроенная аудиосистема | есть |
| Габарити (ШхВхГ) | 615х382-532х226 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Колір | сірий з чорним |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | нет данных |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран (Pivot) | есть |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | есть |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Сенсорний | немає |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 18.6 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота обновления | нет данных |
| Частота оновлення | немає даних |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 16 512 ₴








