
Монiтор ASUS 23.8" VG249Q IPS Black (90LM05E0-B03170)
7 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM05E0-B03170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
23,8-дюймовий монітор з IPS-панеллю, роздільною здатністю Full HD (1920х1080) і високою частотою оновлення (144 Гц) для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів. Технологія Shadow Boost покращує відображення темних фрагментів ігрових сцен, не впливаючи на світлі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вага | 6.5 кг |
| Вбудована аудіосистема | Є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Встроенная аудиосистема | есть |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.5х365-515х217.6 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | Є |
| Поворотный экран (Pivot) | есть |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | есть |
| Регулювання по висоті | Є |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 16 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Цвет | Black |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 999 ₴







