
Монiтор Asus 31.5" ROG Strix XG32VC VA Black Curved 170Hz
25 424 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM03S0-B04170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
32-дюймовий ігровий монітор WQHD (2560 x 1440) HDR з надшвидкою частотою оновлення 170 Гц (розгін), призначений для професійних геймерів і захоплюючого ігрового процесу. Час відгуку 1 мс (MPRT) разом з Adaptive-sync усуває двоїння зображення і розриви, забезпечуючи чітке зображення в іграх з високою частотою кадрів. Підтримує як Adaptive-Sync з відеокартами NVIDIA GeForce, так і Freesync Premium з відеокартами AMD. Сумісність з відеокартами NVIDIA GeForce GTX 10, GTX 16, RTX 20 і новішими відеокартами. Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) дозволяє використовувати ELMB разом з G-SYNC Compatible, усуваючи ореоли і розриви, забезпечуючи чітке зображення в іграх з високою частотою кадрів. Технологія High Dynamic Range (HDR) з професійною кольоровою гамою забезпечує контрастність і перенесення кольорів, відповідну сертифікацію DisplayHDR 400. Вихід Full HD (1920 X 1080) при 120 Гц і 1440P (2560 x 1440) при 60 Гц на PS5; Вихід Full HD і 1440P (2560 x 1440) при 120 Гц VRR на Xbox Series X/S.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Частота обновления | 170 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 9.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Габарити (ШхВхГ) | 713х552х279 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 38 Вт |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 25 424 ₴











