ASUS ProArt Display PA247CV - це 27-дюймовий монітор, призначений для творчих професіоналів, з ним можна робити все - від редагування фото і відео до графічного дизайну. ProArt Display PA247CV відкалібрований на заводі і пройшов перевірку Calman для забезпечення чудової точності передачі кольору. Він також забезпечує стандартний 100% sRGB / 100% Rec. 709 кольоровий простір. Завдяки ексклюзивним функціям ASUS, таким як ProArt Preset і ProArt Palette з шістьма осями регулювання кольору, рівня чорного і яскравості, PA247CV дозволяє швидко, легко і точно отримати саме ту картинку, яка вам потрібна. СПРАВЖНІ КОЛЬОРУ Фахівці в області кольору покладаються на дисплеї з точною передачею кольору, щоб їх творіння виглядали саме так, як було задумано. ProArt Display PA247CV відкалібрований на заводі і пройшов перевірку Calman, щоб гарантувати кращу в галузі точність передачі кольору. Кожен дисплей ProArt проходить строгі і ретельні випробування, щоб гарантувати більш плавну градацію кольорів. Якщо ви є професійним користувачем, вам гарантовані точні передачі кольору при перегляді і створенні контенту. ШВИДКА НАСТРОЙКА КОЛІРНОЇ ГАММИ Ексклюзивний набір налаштувань ProArt Preset від ASUS пропонує кілька режимів для швидкого налаштування колірної гами. Незалежно від того, чи виконуєте ви корекцію, редагуєте відео або обробляєте фотографії, ви можете легко перемикатися і відповідати вашим потребам. ПЕРСОНАЛІЗОВАНИЙ ДОСВІД РЕДАГУВАННЯ ASUS ProArt Palette дозволяє налаштовувати дисплей за допомогою широкого діапазону параметрів, включаючи настройки колірного тону, температури і гами - все це легко доступно через інтуїтивно зрозумілі екранні меню. Є також двоточкові повзунки шкали сірого для всіх шести кольорів, що забезпечують більшу гнучкість настройки кольору, ніж у багатьох конкуруючих моніторів. ProArt Palette дає вам можливість працювати швидко і послідовно, а також дозволяє легко контролювати управління кольором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.7 х 329.9 х 52.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Додаткові роз'єми | 4хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | Простые игровые |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.1 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 12 336 ₴








