
Джерело безперебійного живлення LogicPower LP-U600VA-3PS
2 304 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP16158
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Представлений у нашому каталозі лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-U600VA-3PS (360Вт) відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку чи офісі, а також ефективний захист електроніки електромережі. Безперебійний ДБЖ/UPS LP-U600VA-3PS (360Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 600/360 VA/W та вхідну напругу 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду та надмірного заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 3 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги у мережі. Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку чи офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-U600VA-3PS (360Вт) - це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 4.5 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Вихідні розетки | 3 х євро |
| Время переключения | 2-8 мс |
| Время работы от батареи | 15 |
| Входное напряжение | 145-295 В |
| Выходные розетки | 3 х евро |
| Габарити (ШхВхГ) | 255х95х175 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Емкость батарей | 7 Ач |
| жк-дисплей | Нет |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество RJ-11 | Нет |
| Количество RJ-45 | Нет |
| Количество USB | Нет |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 3 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 3 |
| Кількість USB | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Мощность активная | 360 Вт |
| Мощность полная | 501 - 1000 ВА |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Форма выходного сигнала | аппроксимированная синусоида |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 304 ₴


