
Дитячий фітнес-браслет Garmin Vivofit Jr 3 Disney The Little Mermaid (010-02441-63)
2 642 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02441-63
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Досліджуй свій світ vivofit jr. 3 – це не просто фітнес-браслет для дітей. Це інтерактивний досвід, за допомогою якого ваша дитина за допомогою своєї активності розкриває нові етапи освітнього та пригодницького застосування. Активність розблокує пригоди Разом з вами дитина зможе розблокувати освітні пригоди, дізнаватися про відомі місця та загадкові події, подорожуючи всією земною кулею, від Стародавньої Греції до Евересту. Вікторини та ігри 60 хвилин активності на день не лише розблокують пригоди; чим більше хвилин активних занять дитина запише, тим більше у нього з'явиться можливостей взяти участь у вікторинах, розучити нові спортивні рухи та пограти у захоплюючі ігри. Колекція дорогоцінного каміння При виконанні цілей за активністю дитина отримує нагороди у вигляді різнокольорового дорогоцінного каміння. Це каміння дозволяє відкривати картинки в щоденнику з пам'ятними зображеннями з подорожей. Спортивні картки За допомогою спортивних тренувальних карток дитина зможе навчитися базовим вправам (наприклад, стрибки «ноги нарізно – ноги разом», асана «Собака мордою вниз», «Скелолаз» та інше). Хронометровані заняття Нові заняття, що хронометруються, дозволяють дітям відстежувати кількість кроків і оцінювати пройдену відстань під час гри в парку, футбольного тренування тощо. Пізніше ви можете переглянути збережені заняття в додатку1 Garmin Jr. Кольоровий дисплей На кольоровому дисплеї фітнес-браслету можна побачити всю інформацію навіть у яскраві сонячні дні. Ви можете допомогти дитині настроїти веселі циферблати для пристрою. Віджет «У надзвичайній ситуації» Не завадить бути підготовленим до будь-якої ситуації. Введіть контакти для екстрених випадків у віджет ICE, щоб за потреби з цими особами можна було швидко зв'язатися. Спостереження за активністю За допомогою програми Garmin Jr. батьки можуть переглядати активність, обов'язки, параметри сну, домашні завдання та іншу інформацію після синхронізації із сумісними пристроями. Домашні завдання та нагороди Вводьте завдання за допомогою програми та призначайте за їх виконання віртуальні монети. Потім ці монети із програми можна обміняти на реальні нагороди за домовленістю. Дружні нагадування При налаштуванні нагадування про завдання та виконання графіка фітнес-браслет показуватиме значок, який пояснює, що потрібно зробити дитині. Такі нагадування можуть видаватися щотижня чи щодня. Дитячий режим Увімкніть «Дитячий режим» у програмі Garmin Jr. для надання дитині обмеженого доступу, щоб діти могли переглядати свої завдання та останні місії у пригодницькому додатку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | немає |
| SOS | є |
| Ємність аккумулятору | CR2025 |
| Ємність акумулятору | CR2025 |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси з'єднання зі смартфоном | Bluetooth |
| Інші бездротові можливості | немає |
| Акселерометр | є |
| Альтиметр | немає |
| Батьківський контроль | немає даних |
| Будильник | є |
| Вага | 25 г |
| Вбудована пам'ять | немає даних |
| Вес | 25 г |
| Виклики | немає |
| Вимірювання пульсу | немає |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Встроенная память | нет данных |
| Відтворення та керування музикою на годиннику | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Датчик насичення крові киснем | немає |
| Датчик серцевого ритму | немає |
| Датчик серцевої активності ЕКГ | немає |
| Диагональ экрана | 0.79 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | Без модуля |
| Діагональ екрану | 0.79" |
| Емкость аккумулятора | 170 |
| Жіноче здоров'я | немає |
| Змінний ремінець | немає |
| Зняття з руки | немає |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камери |
| Колір | світло-зелений |
| Колір корпусу | Light green |
| Колір ремінця | Light green |
| Компас | немає |
| Материал | пластик |
| Матеріал | пластик, силікон |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | немає |
| Моніторинг сну | є |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Оперативная память | нет данных |
| Погода | немає |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Пошук годинника/пошук телефону | немає |
| Пройдений шлях | немає |
| Прослуховування | немає даних |
| Процесор | немає даних |
| Процессор | нет данных |
| Підрахунок калорій | немає |
| Підрахунок кроків | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Підтримка картки SD | відсутня |
| Разрешение экрана | 112x112 |
| Регулируемая длина браслета | 130 - 175 мм |
| Регульована довжина браслета | 130 - 175 мм |
| Режим "На заняттях" | немає |
| Роздільна здатність екрану | 112 x 112 |
| Розмір ремінця | 130 - 175 мм |
| Розміри корпусу | немає даних |
| Розумний будильник | немає |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Сенсорный экран | Без сенсора |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Способ оповещения | Вибрация, Звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність | iOS, Android OS |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип | фітнес-браслет |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип матриці | MIP LCD |
| Управління голосом | немає |
| Форма дисплея | квадрат |
| Цвет | светло-зеленый |
| Час автономної роботи | до 1 року |
Информация для заказа
- Цена: 2 642 ₴







