
Смартфон Samsung Galaxy M53 5G SM-M536 6/128GB Dual Sim Blue (SM-M536BZBDSEK)
14 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-M536BZBDSEK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Екран без меж для максимального занурення. Безмежний 6.7-дюймовий sAMOLED Plus екран Galaxy M53 5G забезпечує природну передачу кольору зображення в будь-який момент: під час ігор, при перегляді фільмів і серфінгу в інтернеті. Насолоджуйся ефектом максимального занурення під час усіх улюблених занять. Дизайн продуманий до дрібниць. Смартфон Galaxy M53 притягує погляд. Гладкі плавні лінії корпусу дозволяють зручно тримати його в руці. Залишайся завжди на зв’язку. У динамічному ритмі життя потрібний смартфон, на який завжди можна покластися. Galaxy M53 має потужний акумулятор на 5000 мА*год, завдяки чому ти зможеш грати, ділитися файлами з друзями або здійснювати стрімінг відео протягом цілого дня. 5G. Ви не просто на зв’язку. Швидкості, що пропонуються технологією передачі даних 5G нового покоління, надають вашому мобільному телефону абсолютно нові можливості – від надзвичайно плавного геймінгу та потокової передачі даних до надзвичайно швидкого обміну даними та завантаження файлів. Позначте більше моментів за допомогою 4-модульної камери. Знімайте пам’ятні моменти з високою деталізацією за допомогою основної камери з роздільною здатністю 108 МП. Розширіть кут огляду за допомогою надширококутної камери. Змініть параметри фокусування за допомогою глибини камери або наближайте деталі за допомогою макрокамери. Фронтальна камера для варті уваги selfie. Матриця 32 Мп та ефект боке фронтальної камери Galaxy M53 5G дозволять вам знімати чудові селфі, на яких ви будете вигідно виглядати на тлі навколишнього оточення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | Super AMOLED Plus |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Dimensity 900 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 176 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.7x77x7.4 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.7 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 108+8+2+2 Мп |
| Основная камера | 108+8+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x2.4 ГГц + 6x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 14 499 ₴









