
Смартфон Samsung Galaxy M33 5G SM-M336 6/128GB Dual Sim Green (SM-M336BZGGSEK)
8 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-M336BZGGSEK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
5G. ВИ НЕ ПРОСТО НА ЗВ’ЯЗКУ. Швидкості, які пропонує технологія передачі даних 5G нового покоління, надають вашому мобільному телефону абсолютно нових можливостей — від надзвичайно плавного геймінгу та потокової передачі даних до надзвичайно швидкого обміну даними та завантаження файлів. БАГАТО ПАМ’ЯТІ ТА МІСЦЯ ДЛЯ ІНШОЇ ІНФОРМАЦІЇ Завдяки внутрішній пам’яті ємністю 128 ГБ для ваших фотографій і відео, а також підтримці карти microSD ємністю до 1 ТБ, ви отримаєте багато місця для зберігання дорогоцінних моментів з вашого життя. ЯСКРАВЕ ВРАЖЕННЯ ВІД ПЕРЕГЛЯДУ З НАДЗВИЧАЙНО ПЛАВНИМ СКРОЛІНГОМ Додайте на екран більше деталей за допомогою моделі Galaxy M33 5G діагоналлю 6,6 дюйма, щоб бачити те, що раніше було недоступним. Завдяки технології Full HD+ ваш повсякденний контент виглядає ще краще — чітко, яскраво та детально. До того ж дисплей 120 Гц із плавним скролінгом забезпечує плавність відображення як в іграх, так і під час звичайного перегляду. ЗАКАРБУЙТЕ БІЛЬШЕ МОМЕНТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ 4-МОДУЛЬНОЇ КАМЕРИ Знімайте пам’ятні моменти з високою деталізацією за допомогою основної камери з роздільною здатністю 50 МП. Розширте кут огляду за допомогою надширококутної камери. Змінюйте параметри фокусування за допомогою камери глибини або наближайте деталі за допомогою макрокамери. ОТРИМАЙТЕ ПОВНОЦІННЕ ЗОБРАЖЕННЯ З НАДШИРОКОКУТНОЮ КАМЕРОЮ Подібно до людського зору, надширококутна камера з роздільною здатністю 5 МП «дивиться» на довколишній світ з кутом огляду 123°, додаючи перспективи усім вашим знімкам. ВЛОВЛЮЙТЕ НАЙДРІБНІШІ ДЕТАЛІ З МАКРОКАМЕРОЮ За допомогою 2-мегапіксельної макрокамери природно наближуйте та висвітлюйте деталі своїх фотографій за допомогою ефекту боке. ФОКУСУЙТЕСЬ НА ПЕРЕДНЬОМУ ПЛАНІ ЗА ДОПОМОГОЮ КАМЕРИ ГЛИБИНИ 2-мегапіксельна камера глибини дає змогу коригувати глибину сцени на світлинах. Простим дотиком можна легко налаштувати ступінь розмитості фону об’єкта для створення високоякісних фото, що справді вигідно виділятимуться. ФРОНТАЛЬНА КАМЕРА ДЛЯ НАЙКРАЩІХ СЕЛФІ Матриця 8 МП і ефект боке фронтальної камери Galaxy M33 5G дозволять вам знімати чудові селфі, на яких ви будете вигідно виглядати на тлі навколишнього оточення. ЕНЕРГІЯ НА ЦІЛИЙ ДЕНЬ Випереджайте свій день з акумулятором, який не змушує вас знижувати темп. Акумулятор ємністю 5 000 мА/год (типове значення) дозволяє вам довше займатися улюбленими справами — вести потокові трансляції, обмінюватися контентом, грати тощо. А завдяки надшвидкій зарядці до 25 Вт Galaxy M33 5G швидко відновлює повний запас енергії. ВИЙДІТЬ ЗА МЕЖІ ЗВИЧАЙНОГО ПРОСЛУХОВУВАННЯ З DOLBY ATMOS З Dolby Atmos ви почуєте повний, гучний звук, з яким ви ніби опиняєтесь всередині сцени. Підніміть на новий рівень враження від кіновечора або улюблених ігор завдяки кінематографічному звуку, який занурить вас у вир подій. ФУНКЦІЯ GAME BOOSTER ДАЄ ВАМ ПЕРЕВАГУ Хочете повністю поринути у свої улюблені мобільні ігри? Функція Game Booster аналізує ваші ігрові звички, щоб оптимізувати термін служби акумулятора, температуру та роботу пам’яті вашого пристрою. Вона також блокує фонові завдання та сповіщення, тож ви можете просто активувати її та битися за перемогу! ВАШ GALAXY. ВАШ ШЛЯХ Отримайте щось насправді ваше. Налаштуйте свій Galaxy, використовуючи можливості One UI 4, і надайте своєму телефону трендовий вигляд, який відповідатиме вашим емоціям. Створіть індивідуальний інструмент, який допоможе ідеально виконувати ваші завдання та зробить ваші улюблені функції легкодоступними.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Samsung Exynos 1280 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 198 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.4х76.9х9.4 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 50+5+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+5+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 2408x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Тип матрицы | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x2.4 ГГц + 6x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 8 499 ₴









