Восьмиядерний процесор MTK Helio G85 має максимальну тактову частоту 2.0 ГГц та вбудований графічний процесор ARM Mali - G52, що дозволяє смартфону легко справлятися з повсякденними завданнями та мобільними іграми. Основний модуль камери Narzo 50A складається з трьох об'єктивів: 50 Мп основний модуль - сенсор ISOCELL JN1 від Samsung, світлосила f/1.8, PDAF автофокус та цифровий zoom з 10-кратним збільшенням та роздільною здатністю фото 8700 x 5800. 2 Мп портретний модуль – сенсор GalaxyCore GC02M1 (CMOS), світлосила f/2.4, плавне розмиття фону при портретній зйомці; 2 Мп макро-модуль - сенсор Omnivision OV02B10 (CMOS), світлосила f/2.4, фокусна відстань 4 см. Дисплей з краплеподібним вирізом Грайте та дивіться відео на 16.5 см дисплеї. 6.5" IPS-дисплей з роздільною здатністю 1600 х 720 HD+, пікову яскравість 570 ніт, корисну площу екрану 88.7% та співвідношення сторін 20:9. Універсальний Sim-лоток Одночасно ви можете розмістити 2 nano sim-карти та 1 microSD карту пам'яті до 256 гігабайт. До 111 годин автономної роботи У смартфоні використовується вбудований акумулятор ємністю 6000 мАг, здатний пропрацювати: до 8 годин у мобільних іграх, до 27 годин під час перегляду відео, до 48 годин у режимі розмови та до 111 годин у режимі прослуховування музики.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | відсутнє |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вспышка основной камеры | есть |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | Блакитний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 6 253 ₴











