
Смартфон Realme 9 4G 6/128GB Dual Sim Meteor Black EU_
9 791 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Шедевр Зроблено іншим Realme 9 покритий динамічною тривимірною ряб'ю текстурою, створеною за допомогою інноваційного плазмового атомного покриття та процесів УФ-нано-відбитка. Ультратонкий Завдяки легкій вазі 178 г і обтічним профілем 7,99 мм один з найбільших сюрпризів Realme 9 — це те, наскільки зручно його тримати. Краще, ніж кнопка Realme 9 має вбудований в дисплей сканер відбитків пальців для більш швидкого та природного розблокування, ніж традиційний метод кнопок. Завдяки вбудованому монітору серцевого ритму ви також можете перевірити свій пульс у будь-який час і в будь-якому місці. Дайте більше світла У технології Nonapixel Plus технологія 9-sum Pixel Binning об’єднує дев’ять пікселів в один гігантський піксель, щоб поглинати більше світла в темних умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | Super AMOLED |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 178 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.2х73.3х8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.4 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | чорний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 108+8+2 Мп |
| Основная камера | 108+8+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | есть |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 4x2.4 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 9 791 ₴











