
Смартфон Realme Narzo 50 4/128GB Dual Sim Black EU_
5 028 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Не тільки продуктивність Вважаєте за краще ви дивитися фільми, грати в ігри або редагувати фотографії, realme narzo 50 буде розважати вас. Цю потужність забезпечує восьмиядерний процесор MediaTek Helio G96, створений за 12-нм техпроцесом. Крім продуктивності смартфон також відрізняється відмінною графікою - за зображення на дисплеї з частотою 120 Гц відповідає графічний процесор Mali-G57 MC2. Розваги на кілька годин Ємний акумулятор на 5000 мАч дозволить годинами розмовляти чи слухати улюблену музику, навіть цілі кіномарафони. Завдяки цьому ви можете слухати музику до 100 годин, розмовляти до 45,7 години або проводити в месенджерах до 20,9 години. Коли у вас закінчується енергія, швидко поповнюйте її завдяки надшвидкій системі заряджання Dart потужністю 33 Вт. Перевірте себе у ролі фотографа Realme narzo 50 має 16-мегапіксельну фронтальну камеру для ідеальних селфі та потрійну інтелектуальну задню камеру. Основний об'єктив з роздільною здатністю 50 МП оснащений діафрагмою f/1.8, що завдяки високому світлопоглинанню дозволяє отримати ефект чітких та яскравих фотографій. Ви також можете створювати високоякісне відео, яке можна записувати в уповільненому режимі. Ідеальний дизайн Хороший дизайн – це не лише гарний зовнішній вигляд, а й зручні рішення. Realme narzo 50 має тонкий корпус, завдяки чому він не лише легкий, а й чудово лежить у руці. Це функціональність та дизайн у кращому вигляді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G96 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 194 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.1х75.5х8.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.6 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2412x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 028 ₴









