
Смартфон Realme 9 Pro 6/128GB Dual Sim Aurora Green EU_
10 815 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Новий фотохромний дизайн Насолоджуйтесь грою світла та фарб із захоплюючим та незвичайним дизайном realme 9 Pro. Його задня панель з фотохромним ефектом змінює колір із світло-синього на червоний при дії сонячного світла, як небо під час світанку. А завдяки неймовірно тонкому та легкому корпусу (8,5 мм та 195 грам) тримати телефон у руках дуже зручно. Не вірите? Спробуйте самі та переконайтесь. Максимальний ефект занурення Яскравий барвистий IPS екран із максимальною глибиною чорного кольору просто створений для мультимедійних розваг. Він забезпечує відмінний огляд і радує око соковитими кольорами, а роздільна здатність FHD+ (1080x2400 пікселів) дозволяє побачити більше деталей. У той час як частота оновлення 120 Гц сприяє більш плавній прокрутці та кращому ігровому досвіду. Тому і перегляд свіжих відео на YouTube, і вивчення стрічки в соцмережах принесуть вам масу задоволення. Баланс продуктивності та енергоефективності Легко запускайте будь-які програми, шукайте інформацію або спілкуйтеся з друзями по відеозв'язку без будь-яких проблем. Процесор Snapdragon 695 забезпечує смартфону відмінну продуктивність та швидку реакцію на кожну вашу команду. І водночас більш ефективно витрачає енергію для більш тривалої роботи протягом усього дня. Продуктивна потрійна камера Основна камера, що складається з трьох різних модулів, допомагає вивести реалістичність фото на новий рівень. Її головний сенсор на 64 Мп вміє робити фото у максимальній роздільній здатності 9000x7000 пікселів, що забезпечує неймовірну деталізацію. А доповнюють її ультраширококутний об'єктив на 8 МП та 2-мегапіксельний макромодуль, що ще більше розширює ваші можливості для зйомки. У той час як різні режими, такі як "Суперуповільнення" або "Таймлапс", дають відмінні інструменти для втілення будь-яких творчих задумів. Знає, як вдихнути світло у ніч Супер нічний режим допоможе вам передати всі фарби нічного міста та зберегти у своїх знімках більше деталей. З ним ваші нічні фотографії перетворяться. А якщо цього замало, ви завжди зможете доповнити картинку фільтрами нічного пейзажу. У той час як режими «Динамічний бік» та «Неоновий портрет» допоможуть додати шарму вашим нічним портретам, щоб вони виглядали ще оригінальнішими. Змінюйте фокус у будь-який момент realme 9 Pro пропонує вам ще більше контролю за кожним фото. Зокрема, він отримав покращену систему автофокусування, яка дозволяє збільшити масштаб і легко зміщувати фокус туди, куди вам потрібно. І все це простим натисканням. Режим Вуличної зйомки 2.0 Відчуйте себе справжнім стріт-фотографом та покажіть усім, як ви бачите навколишній світ. Режим вуличної зйомки 2.0 розроблений спеціально для цього і дає вам багато корисних інструментів. Таких, як розумна довга витримка, наприклад. З її допомогою realme 9 Pro може робити чарівні знімки, які зазвичай можливі лише з дзеркальною камерою. Просто торкніться та утримуйте, щоб побачити справжню магію. Ємний акумулятор та швидкісна зарядка Будьте готові до будь-яких несподіванок, які готує новий день. Завдяки потужній батареї ємністю 5000 мАг, цей смартфон має величезний запас енергії, якого вистачить на весь день. А швидке заряджання з блоком на 33 Вт дозволить поповнити заряд батареї в найкоротші терміни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Цвет | Зелёный |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 195 г |
| Вспышка основной камеры | есть |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.3х75.6х8.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.6 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | Отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | зелений |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 64+8+2 Мп |
| Основная камера | 64+8+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 2412x1080 |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x1.7 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 10 815 ₴








