
Смартфон FiGi Note 1S 4/128GB Dual Sim Pale Purple EU_
4 638 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відчуй різницю Тонкий вигнутий корпус Ергономічний корпус Note 1S був розроблений для тоншого зовнішнього вигляду. Відчутна краса з текстурним дизайном, хват однією рукою - все в ньому здається правильним. Захоплюючий досвід перегляду Нещодавно розроблений Nano-Waterdrop Notch Note 1S менший, ніж раніше. Результатом є більший екран, який робить ігри та перегляд відео більш захоплюючими, ніж будь-коли. Фронтальна камера 5 МП Чітка 5-мегапіксельна фронтальна камера Note 1S фіксує більше деталей обличчя. AI face визначає вашу стать, вік, тон шкіри, текстуру шкіри та середовище освітлення. Потрійна задня камера 13 МП Три об’єктиви надихають вас робити знімки більшою кількістю способів, ніж будь-коли раніше. 13-мегапіксельна основна камера дозволяє чітко фокусуватися на великій картинці, а макрооб’єктив дозволяє збільшувати навіть найдрібніші деталі. Крім того, камера Boken допомагає створювати більш приголомшливі портрети. Плавна продуктивність Восьмиядерний процесор Helio P60 Зверніть увагу, що Note 1S не лише плавно працює під час ігор та відтворення відео, але й потребує меншого енергоспоживання. Великий акумулятор на весь день Акумулятор 4500 мАг Завдяки великій батареї ємністю 4500 мАг дивіться відео, грайте в ігри та слухайте музику цілий день. Ви можете дивитися HD-відео онлайн до 14 годин або грати в ігри до 7 годин без турбот. Доступ по обличчю Крім розблокування відбитків пальців, Note 1S також підтримує розпізнавання облич. Після активації він сканує ваші риси обличчя та миттєво розблокується. Доступ до телефону ще ніколи не був таким простим і захоплюючим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 4500 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вага | 200 г |
| Вспышка основной камеры | есть |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.4х77.6х9.7 мм |
| Гарантия | 3 месяца |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.6 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | фіолетовий |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2+2 Мп |
| Основная камера | 13+2+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio P60 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1560 x 720 |
| Роздільна здатність | 1560 x 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 4 638 ₴





