
Універсальна мобільна батарея SkyDolphin SP31 20000mAh Black (PB-000106)
861 ₴
- Нет в наличии
- Код: PB-000106
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Універсальність Маючи 20000mAh і два виходи USB, ця універсальна мобільна батарея SkyDolphin SP31 дозволяє одночасно заряджати кілька пристроїв на високій швидкості, будь то iPad, GoPro, динаміки Bluetooth, Nintendo Switch і багато інших. Мобільність Якщо немає розетки, цей блок живлення забезпечить усі ваші мобільні пристрої новою енергією – ідеально підходить для ділових поїздок. Особливості Power Bank 20000mAh - Металевий корпус - Double LED Lamp - 2USB - Вихідна напруга 2.4А - Роз'єми MicroUSB/Type-C/Lightning
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sky Dolphin |
| Цвет | Черный |
| Тип | Power bank |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000 мА/ч |
| Индикация | Да |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Вихід USB | 2.4 A |
| Вихід USB (1) | 2.4 A |
| Вихід USB (2) | 2.4 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Выход USB | 2.4 A |
| Выход USB (2) | 2.4 А |
| Габарити | 140 х 68 х 28 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Кабель у комплекті | немає |
| Количество USB-портов | 2 |
| Фонарик | Да |
| Материал | Металл/пластик |
| сонячна панель | немає |
| Технология | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Час повної зарядки | немає даних |
| Быстрая зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 861 ₴





