Незалежна духовка Gorenje BO6735E02BK представлена у чорному кольорі. Вона гармонійно та мінімалістично виглядає у будь-якому інтер’єрі. 11 режимів дозволяють урізноманітнити меню, а склепінна форма робочої камери HomeMade Plus сприяє рівномірному пропіканню страв. Двошарове скління дверцят з термошаром виключає можливість опіків при дотику під час роботи приладу на високих температурах. BIGSPACE: ПРОСТОРНА ДУХОВКА Готуєте страви значних розмірів? Завдяки інноваційній конструкції духовка стала більшою і ширшою. На деках тепер міститься більше продуктів, а сучасні технології забезпечують рівномірне приготування на всіх рівнях. Ефективне керування теплом Динамічна система охолодження DynamiCooling ефективно охолоджує корпус духовки та попереджає можливі неполадки, спричинені високою температурою. У духовках із системою DynamiCooling+ датчик тепла продовжує роботу системи охолодження, доки температура зовнішніх поверхонь духовки не опуститься до безпечних 60°С. Це особливо зручно для духовок з піролітичним очищенням, які нагріваються до дуже високої температури. Коли натхнення приходить в останній момент Духовки OptiBake нагріваються до температури 200 ° C всього за 5 хвилин, заощаджуючи 30% часу в порівнянні зі звичайним нагріванням, що робить їх одними з найшвидших духовок на ринку. Це особливо зручно, якщо для рецепту потрібно попередньо нагріти духовку. Звуковий сигнал та індикатор повідомлять вам, що необхідної температури досягнуто. Швидке приготування заморожених продуктів Ця ефективна програма ідеально підходить для приготування будь-яких заморожених продуктів та напівфабрикатів. Неймовірно ніжні та соковиті страви Режим для делікатного, повільного та рівномірного пропікання. При такому способі страва залишається ніжною та соковитою. Режим підходить для виготовлення м’яса, риби або випічки на одному рівні. Для найсмачнішої золотої скоринки Функція Gratin дозволяє створювати ідеальну золотисту скоринку на лазанні, м’ясі, картопляному грати та інших стравах. Рівномірне пропікання - щоразу Духовки Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їхньою візитною карткою. Склепінна форма HomeMade створена подібно до традиційної дров’яної печі і забезпечує більш ефективну циркуляцію повітря в порівнянні з іншими продуктами на ринку. Тепер ми оновили форму HomeMade, і циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів та новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Ваші страви більше не будуть підгорілими з одного боку і недоготовленими з іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Другой |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Да |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-564 х 590-600 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 595 х 564 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-564 х 590-600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | дисплей |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | є |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 9 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Цвет | Black |
| Количество программ | 9 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Пиролитическая |
| Мощность подключения | 2500 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 77 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 77 |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | 2300 Вт |
| Программы | швидке нагрівання духовки, класичне нагрівання + робота вентилятора, великий гриль + робота вентилятора, AirFry: інтенсивне запікання, робота вентилятора з функцією пари, великий гриль, GentleBake, піца, FrozenBake |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.97 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 12 957 ₴







