
Смартфон Tecno Camon 19 Neo (CH6i) 6/128GB Dual Sim Eco Black (4895180783951)
6 438 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4895180783951
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компанія Tecno анонсувала телефон Camon 19 Neo, оснащений 6,8-дюймовою РК-панеллю IPS з отвором для передньої камери роздільною здатністю 32 Мп. Екран має роздільну здатність Full HD+ і підтримує частоту оновлення 90 Гц. З метою безпеки смартфон оснащений бічним сканером відбитків пальців. На задній панелі пристрою знаходиться 48-мегапіксельна потрійна камера зі світлодіодним спалахом. Eco Black дрібнозерниста текстура чорного кольору, що нагадує кераміку, приємна й тепла на дотик і створює відчуття спокою та ніжності. Модуль зображення без рамки підкреслює флагманську концепцію двох основних об'єктивів. Простий та оригінальний дизайн, що підкреслює професійний імідж серії
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 234.5 г кг |
| Вспышка основной камеры | четверная светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 168.8х76.9х8.5 мм |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.8 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 48+2+0.3 Мп |
| Основная камера | 48+2+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 2460x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 438 ₴











