Для корисних задоволень Тепер ви можете насолоджуватися хрусткою скоринкою та смаком смаженої їжі без зайвих калорій. Цей надзвичайно інтенсивний метод випікання гарячим повітрям не вимагає використання жиру, щоб забезпечити ідеально смачну хрустку золотисту скоринку. У поєднанні зі спеціальним перфорованим деком (залежно від моделі), який ідеально обертає деко, ви досягнете ще кращих результатів. Він ідеально підходить для невеликих шматочків м’яса, риби, овочів та готових заморожених страв, таких як картопля фрі та курячі нагетси. Ви будете насолоджуватися чудово хрусткою золотистою скоринкою ваших улюблених смажених страв, але без краплі олії! Ви завжди зможете вмістити всі страви, які хочете спекти Чи готові до рецептів XXL? Інноваційне дизайнерське рішення Gorenje BigSpace - збільшений внутрішній об’єм, а ширина духовки використовується повністю. На кожному деку більше місця, а чудова технологія забезпечує рівномірне приготування їжі на всіх рівнях. Створено для спонтанного натхнення Печі Gorenje OptiBake досягають температури до 200˚C всього за 5 хвилин, що заощаджує 30% часу, необхідного для стандартного попереднього нагріву, і робить їх одними з найшвидших печей на ринку. Це дуже зручно для рецептів, які потребують попередньо розігрітої духовки. Світловий та звуковий сигнал інформує про відповідну температуру. Для дуже ніжних та соковитих страв Ця функція щадна, повільна та рівномірна. Таким чином, волога затримується всередині, а страви залишаються дуже ніжними та соковитими. Функція призначена для приготування м’яса, риби та пирогів на одному рівні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | відсутній |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-564 х 590-600 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 595 х 564 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-564 х 590-600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Довідник дверцят | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 13 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Количество программ | 13 |
| Кількість программ | 13 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Мощность подключения | 3500 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 77 |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 77 |
| Перемикачі | поворотні утоплювані + сенсорні |
| Потужність грилю | 2700 Вт |
| Подсветка | Без подсветки |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.821 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | знімні (дротові) |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Электроподжиг | - |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 14 382 ₴







