
Смартфон Oscal S60 3/16GB Dual Sim Orange
4 799 ₴
- Нет в наличии
- Код: S60 3/16GB Orange
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Oscal S60 - захищений смартфон у впізнаваному корпусі. Дана модель володіє практично всім необхідним для того, щоб використовуватися жорстко і беззаперечно виконувати всі свої основні завдання - давати зв’язок у будь-якому місці і в будь-який час. Девайс відзначився захищеністю за стандартом IP68, якого цілком вистачає для "невбивності". Корпус повністю прогумований, має металеві вставки на торцях, а також додатково нарощені кути з гуми. Товщина корпусу смартфона становить 14 мм, що автоматично зараховує цю модель до топу найтонших захищених пристроїв. Вага телефону становить 255 г – використовувати не важко, транспортувати так само без проблем, ергономічність пристрою на висоті. Технічна частина. Акумулятор в смартфоні має ємність в 4980 мАг, що дозволяє на 100% забезпечити себе активним використанням протягом доби, і навіть більше. Пам’яті вбудованої небагато - 16 Гб, але карти пам’яті підтримуються. 3 Гб оперативної пам’яті у зв’язці з процесором Helio A22 дозволяють досягти достатньої продуктивності для того, щоб смартфон працював у додатках без проблем. Знімати ця модель може і відео в роздільній здатності FullHD, так що не буде жодних проблем і питань щодо зйомки. Підтримує смартфон 4G інтернет, є також і операційна система Android 11, яку не перевантажували візуальними ефектами для досягнення вищої швидкості роботи. Дисплей діагональ 5.7" з роздільною здатністю 1440х720 пікселів здасться Вам ідеальним, тому що має і високу максимальну яскравість, і досить непоганий рівень передачі кольору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Оранжевый |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 4980 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 255 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.7x78.5x14 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 5.55" - 6" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 5.7 |
| Діагональ екрану (діапазон) | 5.6-6 |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Защита от пыли и влаги | IP68 |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Материал корпуса | Пластик + металл + резина |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 16 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 16 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | MediaTek Helio A22 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 1440x720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 799 ₴











