
Смартфон Umidigi Bison GT2 5G 8/128GB Dual Sim Storm Grey_
13 799 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Umidigi Bison GT2 5G – напевно, один із найстильніших, у той же час міцних захищених смартфонів 2022 року. Ця модель має на стільки гарне залізо, що сперечатися з ним можуть далеко не всі конкуренти. Корпус візуально нагадує минулі моделі лінійки, але всередині він зовсім інший. На панелі ззаду знаходиться термометр, спалах і три камери, нижче є і динаміки. Сама панель стилізована дуже цікаво, одразу видно, що це захищений смартфон із серйозними здібностями. Корпус дійсно добре захищений: стандарт IP69K дозволяє йому без проблем розправлятися із зануреннями у воду, ударами, перепадами температур і не лише. Товщина пристрою становить 12.9 мм, і це є максимально ергономічним корпусом з усіх конкурентів. Важить девайс 280 г., так що проблем із транспортуванням у Вас точно не виникне. За рахунок бортиків, що виступають над дисплеєм, дана модель має відмінний захист дисплея, а це - важливий фактор. Ви точно порадієте, адже у смартфоні встановлений процесор Dimensity 900, завдяки якому можна сміливо запускати будь-які програми та ігри на найвищих налаштуваннях графіки. Так, цей чіп має безліч переваг, і головне - можливість заощаджувати заряд акумулятора, причому дуже гідно. Встановлено також дисплей з частотою оновлення зображення 90 Гц - це дає величезну перевагу в порівнянні з конкурентами, адже це сильно впливає на комфорт використання. Також тут величезні запаси пам’яті, а саме 8 Гб оперативної та 128 Гб постійної. Якісна 64-Мп камера це також дуже цікавий момент, завдяки якому Ви зможете знімати все необхідне незалежно від освітлення. Смартфон хороший, у ньому є багато потужності, є NFC, яскравий плавний екран та багато іншого!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UMIDIGI |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Dimensity 900 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 6150 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 280 г кг |
| Вспышка основной камеры | двойная светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 172.2х83.9х12.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.5 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 64+8+5 Мп |
| Основная камера | 64+8+5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 24 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 24 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2.4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 13 799 ₴




