
Смартфон Umidigi Bison X10 4/128GB Dual Sim Storm Grey_
8 799 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нещодавно бренд Umidigi представив на суд споживача свою нову розробку. Варто сказати, що модель безумовно придбала своїх фанатів, тому що багато хто скористався можливість купити смартфон Umidigi Bison X10. Тим більше що ціна гаджета дозволяє придбати його недорого. Дизайн Корпус виконаний з полікарбонату, з кольоровими та об’ємними вставками. Він міцний, що підтверджується сертифікатами IP68, IP69K та відповідністю тесту американського Міноборони – MIL-STD-810G. Великий екран з мінімальними рамками зверху та знизу, одразу привертає погляд. Вгорі лицьової панелі розташовані розмовний динамік та фронтальний модуль. Тильна сторона вмістила цікавий орнамент, фірмовий логотип, модуль основної камери. Придбати Umidigi Bison X10 в Україні. Екран Хороша матриця з діагоналлю 6.53 дюйма з відповідною роздільною здатністю 1600х720рх. Картинка буде чіткою, з непоганою передачею кольору та гарним запасом яскравості. Вирішивши купити Umidigi Bison X10, ви отримаєте можливість працювати з телефоном, не турбуючись про можливі подряпини та тріщини. Продуктивність За своєю ціною, Umidigi Bison X10 запропонує відмінний чіп Helio P60 з графікою Mali-G72 та 4Гб ОЗУ. Разом вони дадуть вам доступ до більшості сучасних програм. ОС Android 11 забезпечує найзручніший інтерфейс. Зберігання файлів тут відведено всього 128Гб пам’яті, але це частково компенсується підтримкою карт пам’яті. Також пристрій підтримує систему безконтактних платежів NFC. Акумулятор На пристрої встановлено батарею ємністю 6150мАч з опцією швидкою. Власник отримає до двох діб автономності та зможе у найкоротші терміни відновити заряд. Камери Не особливо вражаючі об’єктиви на 20+8 Мп та 5Мп навряд чи вражають виборчого користувача. Тим не менш, разом з значним списком режимів і дод. функцій подарують вам непогану якість зйомки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UMIDIGI |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 6150 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 282 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 169.7х82.1х12.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.53 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Цвет | черно-серый |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 20+8+5 Мп |
| Основная камера | 20+8+5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Процессор | MediaTek Helio P60 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 8 799 ₴



