
Смартфон Oscal S60 Pro 4/32GB Dual Sim Orange (night vision)
6 399 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Більше, ніж крута фотокамера Крім того, непроглядна темрява не зупинить вашу пристрасть до фотографії завдяки вбудованій 8-мегапіксельній інфрачервоній камері нічного бачення. Робіть чіткі нічні знімки дикої природи, пейзажів чи будь-яких моментів. Більше того, будь то пригоди на свіжому повітрі, перевірка прихованих камер у готельному номері, навігація по дорозі, коли незручно вмикати світло, камера готова допомогти. Надійна конструкція Виготовлений із міцного ТПУ та армованого полікарбонату з 10% вмістом скловолокна і пройшов різні випробування на довговічність, S60 Pro із міцною конструкцією може добре захистити себе від щоденного грубого використання. Будьте спокійні, чи то на будівельних майданчиках, чи на відкритому повітрі. Вижити у будь-яких випробуваннях Міцна конструкція, яка не може зрівнятися з найтоншими і тендітнішими смартфонами, робить його виключно стійким до пошкоджень, спричинених падіннями, зануренням у воду та ударами. Водо-, масло-, кавостійкий Водонепроникність до 1,5 м протягом 30 хвилин, захист від бризок олії та кави. Пиленепроникний Захист від каміння, пилу, бруду Захист від падіння Захист від падіння з висоти до 1,5 м Потужність триває довше Заряджайте менше та продовжуйте термін служби. Велика батарея ємністю 5580 мАг з вбудованим інтелектуальним керуванням батареєю ефективно запобігає розрядженню акумулятора в середині гри навіть при інтенсивному використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Оранжевый |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio A25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5580 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 255 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.7x78.5x14 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 5.55" - 6" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 5.7 |
| Діагональ екрану (діапазон) | 5.6-6 |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Защита от пыли и влаги | IP68 |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Материал корпуса | Пластик + металл + резина |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+8 Мп |
| Основная камера | 13+8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1440x720 |
| Разъем | Micro-USB |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x1.8 ГГц + 4x1.5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 399 ₴











