
Смартфон Umidigi A11 4/128GB Dual Sim Frost Grey_
3 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: A11 4/128GB Frost Grey_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Оригінальний ультрабюджетний смартфон UMIDIGI A11. Стильний, за низькою ціною, він вразить вас своїми можливостями. Дизайн Ергономічний стиль з міцними матеріалами, корпус зроблений зі скла і металу і відрізняється якісною збіркою. Смартфон UMIDIGI A11 справляє приємне враження і викликає бажання купити телефон. Лицьова сторона представлена великим екраном з каплевидной врізкою фронтального об’єктива. Збоку знаходиться дактилоскопічний сканер. На тильній панелі виробник помістив модуль основної камери і логотип бренду. Екран Смартфон, незважаючи на низьку ціну, отримав яскраву IPS матрицю. Діагональ 6.53 дюйма і відповідна роздільна здатність - 1600 x 720 px, нададуть вам відмінну деталізацію і плавність зображення. Продуктивність Смартфон оснащений відмінним чіпсетом Mediatek Helio G25 з графікою IMG PowerVR GE8320 600MHz. ОС Android 11 забезпечить досить зручний інтерфейс. Акумулятор АКБ ємністю 5150мАг гарантує до півтори доби активності. Для більшого комфорту пристрій підтримує функцію швидкої зарядки на 10Вт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UMIDIGI |
| Цвет | Серый |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5150 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 222 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 162.2х75х9.2 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.53 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Материал корпуса | Металл + стекло |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 16+8+5 Мп |
| Основная камера | 16+8+5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴






